رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

هفته بسيج با يكصد عنوان برنامه در بهشهر گرامیداشته می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

هفته بسيج با يكصد عنوان برنامه در بهشهر گرامیداشته می شود

سرهنگ شعبانعلي حيدريان در گفتگو با خبرنگار مهر در بهشهر اظهار داشت: اين برنامه ها در موضوعات مختلف فرهنگي، اجتماعي، ورزشي، سازندگي و... و سطح رده هاي مختلف بسيج، پايگاههاي مقاومت و... برگزار مي شود.

وي افزود: یادآوری اصل ماهیت بسیج ، معرفی چهره‌های نخبه و توانمند بسیج در عرصه‌های مختلف و تأکید بر نقش بسیج در توسعه همه جانبه نظام از جمله مسائلي است كه بايد بدرستي به آن پرداخته شده و در جامعه شناسانده شوند.

حيدريان ادامه داد: بسیج توانسته دشمن و تهدیدات آن را بشناسد و متناسب با تهدیدات خود را آماده دفاع کرده است.

فرمانده سپاه ناحيه بهشهر يادآور شد: فرهنگ و تفکر بسیج درمان همه مشکلات است و بخش اعظمی از کاستی‌ها و مشکلات جامعه به برکت همین نوع تفکر و فرهنگ ناب بسیج برطرف می‌شود.

حيدريان اضافه كرد: بسيج در بطن جامعه رسوخ كرده است و هيچ كس نمي تواند بسيج را از اين مردم جدا كند و دشمنان ايران اسلامي نيز از همين بسيج هراسان هستند و لذا ما در طول هفته بسيج برنامه ها را با قوت بيشتر و با اطاعت پذيري از ولي فقيه برگزار مي كنيم.

وي با اشاره به برنامه هاي محوري اين ايام گفت: عطر افشاني گلزار شهدا، ديدار با خانواده هاي شهدا، ديدار با امام جمعه، اجتماع بزرگ بسيجيان، افتتاح ساختمان جديد اداري سپاه، افتتاح مهد قرآني، اجتماع بزرگ فرماندهان پايگاه مقاومت، برگزاري نشست هاي بصيرتي و...  از جمله برنامه هاي شهرستان در طول هفته بسيج است.