جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

هفتمین پایگاه اورژانس جاده‌ای بابل افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

هفتمین پایگاه اورژانس جاده‌ای بابل افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از بابل، هفتمین پایگاه جاده‌ای و دهمین اورژانس 115 بابل در زمینی به مساحت 200 متر مربع با داشتن ساختمان اداری و با اعتباری بیش از 130 میلیون تومان احداث و تجهیز شده است.

خیّر گتابی که برای ساخت ساختمان اداری این پایگاه اورژانس مشارکت کرده است، در این مراسم با گرامیداشت ایام شعبانیه و همچنین سوگواری رحلت امام راحل (ره) اظهار داشت: به دلیل حادثه‌خیر بودن جاده از دانشگاه علوم پزشکی بابل، تقاضای احداث این اورژانس برای کاهش تلفات جانی جاده‌ای در این منطقه ارائه شد.

اصغر ملازاده افزود: اگر با کوتاهی و غفلت سبب مرگ انسانی شویم، جهانی را نابود کرده و اگر جان انسانی را نجات دهیم کل جهان را نجات داده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه بخش «گتاب» نیازمند مرکز درمانی، بیمارستان و مرکز جراحی است، عنوان داشت: «گتاب» منطقه‌ای وسیع با قابلیت فراوان است که تاکنون پیشرفت چندانی نداشته است.

این خیّر گتابی عنوان داشت: اگر قرار باشد برای این مرکز نیرو جذب شود، انتظار می‌رود کادر اداری آن از جوانان مستعد تحصیلکرده همین منطقه باشند.

ملازاده تصریح کرد: با وجود شرایط کشور و  تحریم‌های سنگین دشمن، نمی‌توان از دولت انتظار زیادی داشت، بنابراین باید مردم منطقه خود اقدام به رفع مشکلات بخش کنند و مشارکت جدی برای کارهای عام‌المنفعه داشته باشند.

به گزارش فارس، زمین این اورژانس از سوی ربابه نبی‌زاده کفشگر بانوی خیّر گتابی اهدا شد.

همچنین مبلغ  75 میلیون تومان هزینه ساخت این اورژانس از مشارکت مردمی، خیّران و 55 میلیون تومان توسط اصغر ملازاده خیّر گتابی هزینه شده است.