جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

هشدار هواشناسی :کاهش دما در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

هشدار هواشناسی :کاهش دما در مازندران

دمای هوای مازندران 4 تا 8 درجه کاهش می یابد .

هشدار هواشناسی :کاهش دما در مازندران

به گزارش  خبرگزاری صدا و سیما ،معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت : با نفوذ سامانه سرد و بارشی از روز پنجشنبه در استان شاهد بارش باران ، وزش باد شدید ، مواج شدن دریا و کاهش 4 تا 8 درجه ای دمای هوا هستیم .
اسدی با اشاره اینکه این سامانه تا صبح جمعه در استان فعال است و در پی این ناپایداری دمای هوای مناطق جلگه ای به صفر درجه سانتی گراد می رسد افزود : در این مدت آبگرفتگی معابر برخی مناطق استان دور از انتظار نیست .
به گفته وی در شبانه روز گذشته بندر امیرآباد با 12 درجه بالای صفر و نیز بلده و سیاه بیشه منفی 7 درجه گرمترین و سردترین مناطق استان بودند و بیشترین میزان بارش برف در کجور 6 سانتی متر ، سرعت وزش باد در رامسر 76 کیلومتر در ساعت و بارش باران در بندر امیرآباد 30 میلی متر به ثبت رسید .
اسدی دمای فعلی ساری را 7 درجه سانتی گراد اعلام کرد .
سرپرست پلیس راه مازندران نیز با اشاره به ترافیک روان در جاده های لغزنده استان محدودیتهای ترافیک پایان هفته را در جاده هراز ممنوعیت تردد انواع کامیون از ساعت 8 تا 22 امروز تا جمعه و در سوادکوه رفت و آمد تریلی روزهای چهارشنبه و جمعه در همین ساعت اعلام کرد.
سرهنگ خسرویان با بیان اینکه جاده کندوان نیز جمعه از ساعت 17 تا 23 یکطرفه است به رانندگان توصیه کرد ضمن پرهیز از سفرهای غیرضروری و پیش بینی یخ زدگی سطح جاده ها از امشب با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و همراه داشتن تجهیزات ایمنی در مسیرها تردد کنند.