جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

هشدار اداره کل مدیریت بحران استان مازندران - نمایش محتوای صدا

 

 

هشدار اداره کل مدیریت بحران استان مازندران

هشدار اداره کل مدیریت بحران استان مازندران

به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای مرکز مازندران، در این اطلاعیه آمده است: بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان، در روزهای پنج شنبه و جمعه 17و18 اسفند ، به دلیل استقرار جریانات گرم جنوبی شاهد افزایش دما و در دامنه ها و ارتفاعات استان باد گرم(گاهی نسبتاً شدید) خواهیم بود ، بطوریکه افزایش دمای روز جمعه قابل ملاحظه بوده و بیشینه دما در برخی شهرهای مرکزی و شرقی استان تا 30 درجه پیش بینی می شود.
از جمعه شب با تغییر جریانات و شمالی شدن آن ابتدا شاهد وزش باد شدید و سپس ابرناکی آسمان همراه با بارندگی خواهیم بود. روز شنبه ضمن تداوم بارندگی، دمای هوا نیز بین 8 تا 15 درجه نسبت به روز جمعه کاهش می یابد و دریا نیز در طی این مدت مواج خواهد بود .
لذا به همه هم استانی های عزیز و مسافران محترم توصیه می شود:1-بدلیل گرم شدن هوا همراه با وزش باد شدید در روز جمعه، به هم استانی ها و مسافرین محترم توصیه
می گردد از روشن کردن آتش در حاشیه جنگل ها و مراتع جداٌ خودداری نموده در غیر اینصورت نسبت به خاموش کردن کامل آن اقدام و سپس محل را ترک کنند .
2-درهنگام تردد درمحورهای مواصلاتی اصلی و فرعی استان بخصوص درهنگام شب و بارندگی، ضمن رعایت نکات ایمنی وكسب اطلاعات از مسیرطی طریق کنند.
3-از انجام  فعالیت های دریایی در هنگام مواج بودن دریا جداً خودداری شود .
4-به همه نیروهای امدادی و خدماتی توصیه می شود ضمن آماده سازی تجهیزات و ماشین آلات امدادی ، آمادگی لازم جهت هرگونه عملیات امداد و نجات و خدمات رسانی همچون گذشته به ویژه در راههای ارتباطی اصلی و فرعی را داشته باشند .پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو