رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

هشت مازندرانی به تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران دعوت شدند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هشت مازندرانی به تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران دعوت شدند

هشت مازندرانی به تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران دعوت شدند


دبیر هیات ورزش های ناشنوایان و کم شنوایان مازندران گفت : هشت مازندرانی به اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران دعوت شدند .

هشت مازندرانی به تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران دعوت شدند

آرش زاهدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : این اردوی آماده سازی از هشتم خردادماه در کمپ فدراسیون ناشنوایان آغاز می شود و ملی پوشان به مدت شش روز تمرینات خود را زیر نظر مربیان برگزار می کنند .

وی بیان کرد : اکبر صادقی ،محمد پرگر ، آرش زاهدی ، رسول مختاری ، حسین مرادی ، امیرحسین اسمعیلی ، مصطفی فرهمند و محمد احمدی مازندرانی های دعوت شده به این اردو هستند .

دبیر هیات ورزش های ناشنوایان و کم شنوایان مازندران افزود : تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران خود را برای حضوری پرقدرت در هشتمین دوره بازی های آسیا و اقیانوسیه که تابستان امسال به میزبانی چین تایپه برگزار می شود آماده خواهد کرد .

زاهدی ادامه داد : ورزش ناشنوایان مازندران با وجود داشتن توانایی های فراوان و ورزشکاران بسیار مستعد ، مشکلات و کمبودهای مالی زیادی دارد که به رغم تلاش های فراوان انجام شده ، بخش زیادی از آن ها سال ها است بدون تغییر باقی مانده است .

وی گفت : در سال های گذشته قدم های بلندی برای رفع نارسایی ها و کمبودهای موجود برداشته شد اما دامنه فعالیت این ورزش ها به اندازه ای زیاد است که باید چاره ای اساسی برای حل دائمی آن اندیشیده شود .