جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

هزینه 10 میلیارد ریالی برای آسفالت شهرک صنعتی محمودآباد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

هزینه 10 میلیارد ریالی برای آسفالت شهرک صنعتی محمودآباد

هزینه 10 میلیارد ریالی برای آسفالت شهرک صنعتی محمودآباد


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: برای انجام پروژه آسفالت شهرک صنعتی محمودآباد بیش از 10 میلیارد ریال هزینه شده است.

هزینه 10 میلیارد ریالی برای آسفالت شهرک صنعتی محمودآباد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی در جلسه با اعضای شرکت خدماتی شهرک صنعتی شهدای محمودآباد اظهار کرد: شرکت خدماتی و واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شهدای محمودآباد، تعامل بسیار خوبی با هم دارند و این تعامل دوسویه و هم‌افزایی، هم به‌نفع شهرک است و هم آن را از سایر شهرک‌ها و نواحی صنعتی متمایز می‌کند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: شهرک صنعتی شهدای محمودآباد جزء بهترین شهرک‌های صنعتی استان است که واحدهای تولیدی خوبی در این شهرک در حال فعالیت هستند.

موسوی تصریح کرد: کل بودجه تخصیصی در سال گذشته برای 39 شهرک و ناحیه صنعتی مازندران 30 میلیارد ریال بوده که برای انجام پروژه آسفالت شهرک صنعتی محمودآباد بیش از 10 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی خاطرنشان کرد: پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شهدای محمودآباد به‌علت کمبود منابع مالی، درحال متوقف شدن بود که با پیگیری‌های به‌عمل آمده، حرکت اجرای آن شتاب گرفت و در حال حاضر بیش از 70 درصد پیشرفت در بخش ابنیه و 42 درصد پیشرفت در کل پروژه را شاهد هستیم.

موسوی با اعلام اینکه تاکنون بیش از 12 میلیارد ریال برای اجرای پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شهدای محمودآباد هزینه شده است، خاطرنشان کرد: پروژه‌ها با سرعت و کیفیت باید اجرا شوند و در کمترین زمان به بهره‌برداری برسند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران ادامه داد: منابع کشور به‌عنوان ودیعه در دستان ما بوده که باید در مقابل خدا و یکدیگر احساس مسئولیت کنیم تا درست هزینه کرده و پروژه‌ها را با دقت اجرا کنیم.

به گزارش فارس، در این جلسه اعضای شرکت خدماتی شهرک صنعتی شهدای محمودآباد از توجه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران نسبت به اهمیت اجرای پروژه‌های عمرانی آسفالت معابر داخلی، تصفیه‌خانه فاضلاب و احداث ساختمان اداری، تقدیر و تشکر کرد.