جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

هزینه یک میلیارد و 400 میلیون ریالی برای زیرسازی آسفالت در فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

هزینه یک میلیارد و 400 میلیون ریالی برای زیرسازی آسفالت در فریدونکنار

علی خان‌بابایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در فریدونکنار گفت: طرح شبکه فاضلاب (اگو) شهری فیروزآباد با 515 متر سطح کار با اعتبار یک میلیارد و 300 میلیون ریال اجرایی شده است.

وی از زیرسازی آسفالت سطح شهر در سطح 11 هزار متر مربع خبر داد و افزود: این خدمات با صرف هزینه یک میلیارد و 400 میلیون ریال به مرحله اجرا رسیده است.

شهردار فریدونکنار، لکه‌گیری خیابان‌های اصلی شهر، خط سوته، خیابان جمکران، خیابان بهشتی، خیابان ولی عصر و بازار روز این شهر در متراژ 3 و 5 هزار و 20 متر مربع را نیز از اقدامات مهم عنوان کرد و بیان داشت: برای اتمام عملیات عمرانی این لکه گیری‌ها یک میلیارد و 225 میلیون ریال هزینه شده است.

وی از زیرسازی خیابان‌های جنب پل میلاد در بیش از 6 هزار متر مربع با هزینه 850 میلیون ریال خبر داد و تصریح کرد: زیرسازی اراضی بنیاد شهید در هشت هزار و 484 متر مربع و زیرسازی زمین ترمینال در دو هزار و 487 متر مربع نیز انجام شده است.

خان‌بابایی اضافه کرد: رنگ‌آمیزی بلوارهای سطح شهر نیز از دیگر اقداماتی بوده که در چهار هزار متر و خیابان نامجو از میدان ماهی تا میدان درنا، خیابان بهشتی، خیابان جمکران با هزینه بالغ بر 112 میلیون ریال انجام شده است.

وی، اجرای پروژه پل ضامنی خیابان ولیعصر در فاز دوم، خرید مخلوط کوهی برای سطح شهر، اجرای لوله‌گذاری برای دفع آب‌ها، اجرای جوی آب برای دفع آب‌های سطحی و نصب تابلوهای ترافیکی در سطح شهر فریدونکنار را از دیگر اقدامات واحد عمرانی شهرداری فریدونکنار برشمرد.

شهردار فریدونکنار در پایان از آماده‌سازی پارکینگ واقع در خیابان ولیعصر در سطح 700 متر مربع با اجرای زیرسازی، جدول کاری و آسفالت خبر داد.