سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

هر کس سوار بر کشتی انقلاب شود در آرامش است - نمایش محتوای خبر

 

 

هر کس سوار بر کشتی انقلاب شود در آرامش است

فرمانده سپاه کربلا گفت: هر کس سوار بر کشتی انقلاب اسلامی شود در آرامش کامل است.

هر کس سوار بر کشتی انقلاب شود در آرامش است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سردار محمدحسین بابایی صبح امروز در نشست با حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان افزود: سپاه سنگر مستحکم انقلاب است و هر کس سوار بر کشتی انقلاب شود در آرامش است.

وی سپاه پاسداران را از ارکان اصلی و مهم کشور نام برد و گفت: به فرموده مقام معظم رهبری نقش سپاه آن قدر مهم است که امنیت و آرامش کشور را تامین می‌کند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران افزود: برداشت دشمن از سپاه پاسداران این است که مهم‌ترین و قوی‌ترین نیروی نظامی، کارآفرین اقتصادی و وفادار به نظام در خاورمیانه است.

در ادامه حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس تصریح کرد: هفته دفاع مقدس بهانه‌ای است تا از نقش موثر نیروی‌های مسلح به ویژه سپاه پاسداران در آرامش کشور و حفظ دفاع و آرمان‌های فرهنگی و تربیتی تقدیر کنیم.

وی با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان، تعامل خوبی در توسعه فرهنگی و تربیتی جوانان با سازمان بسیج ورزشکاران دارد، افزود: یکی از مهم‌ترین اقدامات اداره کل ورزش و جوانان برگزاری پیاده‌روی خانوادگی با همکاری و مساعدت سپاه کربلا و فرماندهی انتظامی در استان است.

در پایان این نشست از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان و معاونت فرهنگی و امور جوانان لوح تقدیر به سردار بابایی فرمانده سپاه کربلا استان اهدا شد.