سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

هدف اصلی تیم ملی در رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا،صعود به جام جهانی است - نمایش محتوای خبر

 

 

هدف اصلی تیم ملی در رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا،صعود به جام جهانی است

ˈ مصطفی قنبرپور ˈ روز دوشنبه در حاشیه برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان در بابلسر به خبرنگار ایرنا گفت : آمادگی بدنی و تاکتیکی تیم ملی برای حضور در این رقابت ها ، در حال افزایش است و امیدواریم بتوانیم حضور در جام جهانی جوانان را تجربه کنیم .

وی بیان کرد : قرار گرفتن در جمع 4 تیم نهایی و صعود به جام جهانی ، اولویت اصلی تیم ملی است اما پس از آن تلاش می کنیم با کسب یکی از عناوین اول تا سوم ، مسابقات را به پایان برسانیم .

سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران افزود : شرایط اردوی تیم ملی در بابلسر مطلوب است و به دلیل شباهت فراوان آب و هوای بابلسر با محل برگزاری رقابت های قهرمانی آسیا در تایلند ، آخرین اردوی تیم ملی پیش از اعزام به این رقابت ها نیز به احتمال فراوان در این شهر برگزار خواهد شد .

قنبرپور ادامه داد : پس از اتمام این اردو و پایان استراحت 4 روزه ملی پوشان ، اردوی 3 روزه در تهران برگزار می شود و پس از آن ، تیم ملی برای برگزاری اردوی 10 روزه راهی ژاپن خواهد شد .

وی گفت : در این اردو، برگزاری 2 دیدار با تیم ملی نوجوانان و یک مسابقه با تیم ملی جوانان این کشور ، در دستور کار تیم ملی قرار دارد تا از این طریق امادگی بازیکنان تیم ملی ایران را محک بزنیم .

سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران از شرایط 4 ملی پوش مازندرانی حاضر در این اردو ابراز رضایت کرد و گفت : این بازیکنان می توانند در صورت تداوم روند رو به رشد خود ، در فهرست نهایی ملی پوشان اعزامی به رقابت های قهرمانی آسیا قرار بگیرند .

هفتمین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران از 26 تیرماه در زمین خوابگاه شهید نواب صفوی دانشگاه مازندران آغاز شد .

در این اردوی یک هفته ای،ˈامیرحسین یحیی زادهˈ ، ˈ نیما مختاریˈ ، ˈعلیرضا آقا براریˈ و ˈرضا منصوری المشیریˈ از مازندران حضور دارند .

تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران ، خود را برای حضور در رقابت های فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا که از 16 شهریور ماه در تایلند برگزار می شود ، آماده می کند .