جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

هدف‌مان پیروزی در بازی‌های نیم‌فصل است - نمایش محتوای خبر

 

 

هدف‌مان پیروزی در بازی‌های نیم‌فصل است

بهروز عطایی صبح امروز قبل رویارویی کاله مازندران مقابل شهرداری تبریز از سری مسابقات هفته شانزدهمین لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور در آمل اظهار داشت: همه بازی‌های لیگ برتر برای ما سخت و حساس است و با توجه به بازی با تیم‌های مختلف برنامه‌های متفاوتی داریم.

وی با اعلام این‌که این هفته در دیداری خارج از خانه باید به مصاف شهرداری تبریز برویم، گفت: شهرداری از تیم‌های پرمهره و خوب والیبال کشورمان است، ما اطلاعات خوبی از این تیم داریم و با آنالیز، فیلم‌های متفاوتی از نقاط ضعف و قوت‌اش را شناسایی کردیم.

عطایی با اشاره به تعطیلات گذشته لیگ برتر والیبال تصریح کرد: توانستیم از این فرصت 10 روزه به بهترین شکل استفاده کنیم، در این مدت به مرور تاکتیک‌ها، کار گروهی و افزایش آمادگی جسمانی والیبالیست‌ها پرداختیم و توانستیم تا حد زیادی نقاط ضعف خود را کاهش داده و به تقویت نقاط قوت بپردازیم.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اعلام این‌که تیم کاله در شرایط روحی و روانی مطلوبی به سر می‌برد، ادامه داد: بازیکنان ما برای رویارویی مقابل شهرداری تبریز آماده هستند.

وی در مورد مصدومان کاله مقابل شهرداری یادآور شد: شهرام محمودی از مهم‌ترین مصدومان تیم است که چند هفته‌ای نمی‌تواند تیم را همراهی کند البته مهدی رنجبر که مدتی است به خاطر عمل جراحی از تمرینات به دور بوده چند روزی است به جمع بازیکنان کاله پیوسته ولی شرایط بازی ندارد.

عطایی ابراز امیدواری کرد تا بازیکنانش با تمام توان مقابل حریف تبریزی در زمین بازی کرده و دست پر این شهرستان را ترک کنند.