جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

هدفمان کسب سه امتیاز از دیدار با شهرداری جویبار است - نمایش محتوای خبر

 

 

هدفمان کسب سه امتیاز از دیدار با شهرداری جویبار است

فرشاد پیوس امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، بیان داشت: بازی کردن دو تیم هم‌استانی با توجه به حضور تماشاگران پرشور دو تیم همیشه سخت است.

وی با اشاره به آمادگی خوب بازیکنانش در این دیدار، افزود: برای من این دیدار با دیگر بازی‌ها فرقی ندارد و بازیکنانم برای کسب سه امتیاز بازی به میدان می‌روند.

سرمربی تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل با بیان اینکه تیمش از مدعیان صعود در لیگ است، بیان داشت: از سه بازی گذشته موفق به کسب سه پیروزی شدیم که بازیکنان نباید مغرور شوند.

پیوس ابراز داشت: این هفته در خانه میزبان تیم هم استانی شهرداری جویبار هستیم که با تشویق پرشور تماشاگران بابلی برای برد و حفظ صدرنشینی به میدان می‌آییم.

وی درباره تیم حریف، اذعان داشت: شهرداری جویبار از تیم‌های خوب مازندران است که توانسته با وجود مربیان و بازیکنان جوان و خوب نتایج خوبی در لیگ کسب کند.

پیوس در پایان با اشاره به اینکه بازیکنان برای برد، حریفشان را دست کم نمی‌گیرند، افزود: برای صعود به لیگ بالاتر باید برای هر بازی سه امتیاز کسب کنیم تا با اقتدار موفق به صعود شویم.

به گزارش فارس، تیم خونه‌به‌خونه بابل در هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتبال کشور شنبه هفدهم آبان در ورزشگاه شهدای هفتم تیر بابل میزبان شهرداری جویبار است.

در جدول رده‌بندی خونه‌‌به‌خونه بابل با 9 امتیاز و شهرداری جویبار با پنج امتیاز به ترتیب اول و چهارم هستند.

{jcomments off}