جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران به تیم خونه به خونه بابل پیوست - نمایش محتوای خبر

 

 

هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران به تیم خونه به خونه بابل پیوست

میلاد اکبری  روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : ˈ محسن عاشوری ˈ هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با نظر ˈ فرشاد پیوس ˈ سرمربی تیم ، به جمع اعضای کادر فنی افزوده شد.

وی ادامه داد : عاشوری سابقه سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس تهران و دستیاری دنیزلی و ژوزه مانوئل خوزه و همچنین هدایت تیم فوتبال پاس همدان را در کارنامه مربیگری خود دارد .

سرپرست تیم فوتبال خونه به خونه بابل گفت : در حال حاضر فرشاد پیوس به عنوان سرمربی

محسن عاشوری ، ˈمهران نجفیˈ ، ˈمهران برزگرˈ ، ˈمحمدعلی نوروزیˈ به عنوان مربی و ˈحسن خطیرˈ به عنوان مربی دروازه بان ها هدایت تیم فوتبال خونه به خونه برای حضور در لیگ دسته دوم را برعهده دارند.

اکبری افزود : هدف اصلی تیم فوتبال خونه به خونه ، صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور است که برای تحقق این هدف ، جذب چند بازیکن که تجربه حضور در لیگ برتر فوتبال کشو را دارند ، در دستور کار قرار گرفته است.

سرپرست تیم فوتبال خونه به خونه بابل گفت : سازماندهی مناسب و اصولی باشگاه خونه به خونه از عوامل اصلی موفقیت تیم های تحت هدایت این باشگاه است که امیدواریم با فراهم کردن شرایط مناسب برای موفقیت تیم فوتبال باشگاه ، تیمی قدرتمند و مدعی را روانه لیگ دسته دوم فوتبال کشور کنیم.

تیم فوتبال خونه به خونه بابل در فصل گذشته لیگ دسته سوم فوتبال کشور با قرار گرفتن در رتبه دوم گروه شمال این رقابت ها، جواز صعود به لیگ دسته دوم فوتبال کشور را کسب کرد.