جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

نیروی انتظامی پرچمدار امنیت در کشور است - نمایش محتوای خبر

 

 

نیروی انتظامی پرچمدار امنیت در کشور است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سردار مسعود جعفری‌نسب صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در ستاد فرماندهی انتظامی مازندران، اظهار داشت: در هفته بزرگداشت نیروی انتظامی، سعی و تلاش ما بر بازخوانی فعالیت‌های یکساله و اولویت‌بندی برنامه‌های سال جدید است.

وی با اشاره به اینکه هفته نیروی انتظامی در میان دو عید قربان و غدیر قرار گرفته و این موضوع را به فال نیک می‌گیریم، افزود: امروز ایران اسلامی به عنوان نماد حاکمیت اهل الهی در زمینه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در منطقه است.

این مسئول با بیان اینکه جوانان ما در راه فرهنگ علوی گام برمی‌دارند، گفت: امنیت موجود در ایران، زبانزد بوده و آرامش همه مردم را در بردارد.

جعفری‌نسب با اشاره به اینکه امنیت امروز ما، مشمول همه اقشار می‌شود، متذکر شد: تمامی شهروندان ایرانی اعم از شیعه و سنی و اقلیت‌های دینی که تابعیت ایران اسلامی را دارند از نعمت امنیت برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی به عنوان اصلی‌ترین پرچمدار امنیت در کشور، در تلاش است سیمای پلیس متدین و مردم‌مدار را به نمایش بگذارد، تصریح‌ کرد: تلاش داریم با فعالیت شبانه‌روزی، امنیت پایدار که در خور شان مردم باشد را فراهم کنیم.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در مازندران با دانش پلیسی به همراه استفاده از فناوری‌های جدید و نوین با مدیریت جهادی و عزمی راسخ که مورد توجه رهبری است، در حال خدمتگزاری است، یادآور شد: همه تلاش‌های پلیس برای تامین امنیت است.

در ادامه این مراسم آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران نیز اظهار داشت: سنگ‌ بنای تشکیل نیروی انتظامی در کشور، تامین امنیت موثر و مفید بوده است.

وی با اشاره به اینکه امروز منطقه ما در ناامنی به سر می‌برد، گفت: در میان این ناامنی‌ها، ایران اسلامی در امنیت کامل قرار دارد.