جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

نیروهای امدادی مازندران در آماده باش - نمایش محتوای خبر

 

 

نیروهای امدادی مازندران در آماده باش

نیروهای امدادی مازندران آماده خدمات رسانی برای حوادث احتمالی بارش باران هستند .

نیروهای امدادی مازندران در آماده باش

مدیرکل مدیریت بحران مازندران با اشاره به هشدارهواشناسی مبنی بر بارش شدید باران همراه با وزش باد و آذرخش امروز و فردا در استان گفت : نیروهای امدادی ، آماده خدمات رسانی در پی وقوع حوادث احتمالی بارش شدید باران در استان هستند .
احمدی با بیان اینکه توزیع ایرانیت و نیز سقف موقت در مناطق خسارت دیده از توفان اخیر انجام شد افزود : با کمک دهیاری ، شورای شهر و نیز استانداری ایرانیت و نایلون در اختیار صاحبان منازل مسکونی خسارت دیده قرار گرفت . وی با اشاره به تداوم بارش باران تا فردا در استان و مواج بودن دریا به شهروندان و گردشگران توصیه کرد از تردد و اقامت در بستر و حریم رودخانه ها و مسیل ها ، شنا در دریا و استفاده از شناوردهای سبک و تفریحی خودداری کنند . رانندگان نیز با توجه به لغزندگی جاده ها با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و سرعت مطمئن در مسیرها تردد کنند . احمدی به دامداران و ساکنان بومی حاشیه رودخانه ها نیز توصیه کرد هنگام بارش شدید باران نکات احتیاطی و ایمنی را رعایت کنند .
طوفان بامداد جمعه 12 شهریور با سرعت 90 تا 130 کیلومتر در ساعت موجب کنده شدن سقف واحدهای مسکونی و خسارت به شبکه توزیع برق و مخابرات مناطق مختلف استان شد . در این توفان بیشترین خسارت به شهرستانهای آمل ، قائمشهر و بابل وارد شد .