جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

نگذارید نام «لشگر ویژه 25 کربلا» از یادها برود - نمایش محتوای خبر

 

 

نگذارید نام «لشگر ویژه 25 کربلا» از یادها برود

حجت الاسلام نبی‌الله داوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع مقدس خبرگزاری فارس در ساری، از حضور خود در یادمان شهدای هفت تپه خبر داد و اظهار داشت: هفت تپه صرفاً محل بازپروری نیروهای خدوم لشگر ویژه 25 کربلا نبوده، بلکه محل به شهادت رسیدن فرمانده عزیز گردان ویژه شهدا «سردار شهید حاج جعفر شیرسوار» و بیش از 20 شهید نیز بوده است.

وی با اشاره به اینکه پادگان هفت تپه، مرکز مقاومت رزمندگان شمال کشور محسوب می‌شد، افزود: از آنجایی که لشگر ویژه 25 کربلا، زبانزد در میان لشگرهای سپاه اسلام بود، دشمن بارها هفت تپه را مورد بمباران هوایی قرار داد.

داوری هفت تپه را محل تداوم فکر و اندیشه حسینی دانست و خاطرنشان کرد: این مکان که مملو از نفس‌های شهیدان بوده، از آثار ماندگار جنگ به شمار می‌آید که امروز باید به بهره‌برداری مناسب برسد.

مسئول تبلیغات لشکر ویژه 25 کربلا در دوران دفاع مقدس، بیان داشت: هفت تپه، قدمگاه مقام معظم رهبری و عده‌ای از علما و مراجع گرانقدر بوده که با حضور خود در این آمادگاه، موجب تقویت روح معنوی رزمندگان می‌شدند.

وی با پیشنهاد اینکه یادمان هفت تپه هم همانند پادگان شهید جعفراده اندیمشک، باید محل استقرار زائران سرزمین نور شود، اذعان داشت: باید اعزام‌های کاروان‌های دانش‌آموزی طوری برنامه‌ریزی شود تا این آینده‌سازان کشور، بتوانند بهره کافی را از این یادمان ببرند.

داوری در پایان با بیان اینکه امروز باید هفت تپه، تجمع‌گاه بسیجیان شمالی در جنوب کشور شود، ابراز داشت: عده‌ زیادی از بهترین یاران این نظام برای حفظ و پایداری لشگر همیشه پیروز 25 کربلا زحمت کشیدند، لذا تمام راویان و سخنرانان شمالی در بیاناتشان، حداقل برای یک مرتبه نام مبارک «لشگر ویژه 25 کربلا» را بر زبان جاری کردند تا این نام هیچ وقت فراموش نشده و از یادها نرود.