جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

نگار من - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نگار من

Loading the player...

عنوان ویژه برنامه ای به مناسبت خجسته میلاد نبی اکرم، حضرت محمد(ص) و  به تهیه کنندگی رقیه یحیی زاده می باشد ؛این برنامه همزمان با آغاز هفته وحدت(2 دی)، به مدت یک هفته از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه به طور زنده از سیمای مرکز مازندران پخش شد

یا محمد (ص) ، صدای گام های میلادت ، تمام غفلت ها را از خواب  پراند .

و ناگاه خواب سنگین بی خدا شدگان آشفته شد . چه ایوان ها که در لحظه رسیدنت ، به خاک ذلت فرو افتادند و سجده  گزاردند ، چه آتش های فتنه ای که در معرض نسیم ولادت ، بی فروغ ماندند و به تاریکی سر نهادند و چه خانه های نومیدانه ای که با طلوع تو ، چراغ پنجره هایشان روشن شده و تنور امید شان گرم .... توچه کردی با روزگار ؟!

میلاد تو چه کرد با زمین مرده رنگ باخته ؟ فصل تازه ای شد فصل دمیدن

تو در خاک خزان زده ، بهار دیگری بودی ای گل همیشه بهار

بدون شک صدا و سیما به عنوان یکی از عظیم ترین و کار آمدترین  رسانه های جمعی  میهن اسلامی ، رسالتی سنگین  بر عهده دارد . صدا و سیما می تواند اهمیت ، حساسیت و گستردگی این موضوع بنیادین اسلامی را به مردم گوشزد کند و همه ابعاد و جوانب واقعی آن  را مورد توجه قرار دهد. پیام هفته وحدت این است که در سایه قرآن و سنت و سیره رسول اکرم (ص) وحدت و یکرنگی خود را حفظ کنیم و در سایه امامت و ولایت و جز در مقابل خدا و رسولش  سر خم نکنیم .

حضرت محمد (ص) می فرمایند : وحدت مایه رحمت و تفرقه موجب عذاب است .

امسال نیز به فرموده رهبر معظم انقلاب حضرت ایت الله خامنه ای  سال همدلی بین تمام اقشار  و آحاد مردم و همینطور مردم و مسئولین نام گذاری شده است انشالله این وحدت و همدلی در بین مسلمانان بیشتر و بیشتر شود .
 

سال تولید: دی 1394
کارگردان تلویزیونی:فردین بیطرف

اجرا : رضا اکبری-داوود محمدی

منشی صحنه:زهره صفر نژاد
تصویربرداران: تقی قاسم پور-صادق ذاکری-حمید درواری
تصویربردار پرتابل:صادق ذاکری
صدابردار پرتابل:مرتضی کاظمی
دستیاران:فرزانه اسدا لهی-رقیه عالمی
تکنسین فنی:جمشید صادقی
نویسنده:رقیه یحیی زاده
تدوین:علیرضا امراء