جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹

نکا آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است - نمایش محتوای خبر

 

 

نکا آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است

علی رجبیˈ روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ستاد تسهیلات نوروزی با برگزاری جلسات متعدد در قالب کمیته های مختلف در صدد است میزبان شایسته ای برای مسافران و گردشگران نوروزی به این منطقه گردشگرپذیر باشد.

وی اظهار کرد: نکا با دارا بودن دریا و جنگل های بکر و چشمه سارهای متعدد سالانه میزبان گردشگران داخلی و خارجی بسیاری است.

رجبی، ادامه داد: خوشبختانه با برنامه ریزی مناسب، مدارس، مساجد و اقامتگاههای این شهرستان برای ورود گردشگران آماده است و مشکلی در این رابطه نداریم.

وی با اشاره به آمادگی کامل ستاد مدیریت بحران شهرستان در این ایام خاطر نشان کرد: این ستاد با آمادگی کامل در ایام نوروز پاسخگوی نیازهای منطقه خواهد بود.

فرماندار نکا همچنین از آمادگی بیمارستان ها و درمانگاه های نکا برای ارائه خدمات به مسافران خبر داد و گفت: دو بیمارستان امام حسین(ع) و بوعلی نکا از هم اکنون به صورت تمام وقت آماده خدمت رسانی به مسافران و حادثه دیدگان احتمالی است.

رجبی از آمادگی خدمات رسانی چشمه آب معدنی قرمرض در این ایام خبر داد و افزود: این چشمه با توجه به خاصیت درمانی خود سالانه میزبان تعداد فراوانی از مسافران است که تمهیدات لازم برای استفاده از این چشمه و خدمات رسانی مناسب اندیشیده شده است.

وی گفت: با توجه به افزایش تعداد مسافران محدودیت هایی از جمله ترافیک سنگین در مسیر کمربندی و جاده های داخل شهری پیش بینی می شود که در این رابطه پلیس راهور در همه محورهای ارتباطی منطقه حضور فعال تری داشته باشد.

رجبی، با تاکید بر کنترل رستوران ها و مکان های ارائه غذا به مسافران اظهار کرد: با توجه به برگزاری جلسات متعدد در این زمینه کنترل بهداشتی مناسب در این رابطه انجام می شود و نگرانی وجود ندارد.

شهرستان نکا از شهرهای شرق مازندران است که در 20 کیلومتری ساری مرکز مازندران واقع شده است.