سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۸ مرداد ۱۴۰۰

نوسازی 360 میلیارد ریالی مدارس مازندران در دهه فجر - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نوسازی 360 میلیارد ریالی مدارس مازندران در دهه فجر

نوسازی 360 میلیارد ریالی مدارس مازندران در دهه فجر


مدیرکل نوسازی ، تجهیز و توسعه مدارس مازندران گفت که در دهه فجر امسال 40 واحد آموزشی با هزینه 360 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است یا آماده افتتاح است .

نوسازی 360 میلیارد ریالی مدارس مازندران در دهه فجر

قربانعلی شیرزاد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در بابل افزود : با بهره برداری از این واحدهای آموزشی 213 کلاس درس به مساحت 31 هزار متر مربع به فضای آموزشی استان اضافه شده است .
وی که روز دوشنبه برای افتتاح یک مدرسه مشارکتی به بابل سفر کرد ، نقش مشارکت های مردمی و حضور خیرین را در احداث مدارس در مازندران بسیار پررنگ توصیف کرد و گفت که بدون این شخصیت های نیکوکار ، توسعه فضای آموزشی امکان پذیر نخواهد بود.
شیرزاد تکمیل طرح های نیمه تمام را از اولویت های دولت تدبیر و امید برشمرد و افزود : در شهرستان بابل این برنامه در دستور کار قرار گرفت و سعی داریم طرح های نیمه تمامی را که با مشکل بودجه مواجهند ، سریع تر به بهره برداری برسانیم.
وی گفت : ساخت این دبیرستان از سال 89 آغاز شد ولی به علت مشکلات مالی و اعتباری بهره برداری از آن به درازا کشید و سرانجام با مشارکت یکی از خیران تکمیل و بهره برداری شد.
مدرسه شش کلاسه حاجیه صدیقه فتاحی در زمینی به مساحت دو هزار و 800 متر مربع با زیربنای یکهزار و یکصد متر مربع در سه طبقه در شهر گتاب بابل ساخته و بهره برداری شد.
برای ساخت این مدرسه 10 میلیارد ریال هزینه شد که یک میلیارد و 500 میلیون ریال آن را همسر خانم فتاحی تامین کرد.