جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

نوروز ۹۹ با صداوسیمای مرکز مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

نوروز ۹۹ با صداوسیمای مرکز مازندران

نوروز ۹۹ با صداوسیمای مرکز مازندران

مدیر روابط عمومی صداوسیمای مرکز مازندران گفت: رسانه استانی برنامه های شاد و متنوعی را برای نوروز ۹۹ و آغاز سال جدید تدارک و پیش بینی کرده است.
محمد رجبی افزود: معاونت سیما با تولید و پخش برنامه "بهار جانها" ویزه تحویل سال و ایام نوروز، سریال جدید طنز "کلی ونگ"، برنامه شاد "کله قند"، برنامه پر بیننده و محلی "بوردکا"، پخش فیلم های سینمایی بسیار جذاب و دیگر برنامه های مفرح میهمان لحظه های شاد بینندگان خواهد بود.
او گفت: معاونت صدا نیز با تهیه برنامه "هفت سین" ویژه تحویل سال نو، برنامه طنز "قند کلو"، برنامه موسیقی محور "طراوت نوروزی"، برنامه "بهار ماه" و چندین برنامه شاد و جذاب دیگر همراه شنوندگان خود خواهد بود.
مدیر روابط عمومی صداوسیمای مازندران در مورد ویژه برنامه های معاونت خبر در این ایام گفت: با توجه به شرایط پیش آمده و مسافرت نکردن هم میهنان به این استان، تمام تلاش خود را به اطلاع رسانی دقیق با آیتم هایی که هم استانی های عزیزمان را به سمت سلامتی سوق می دهد، معطوف کرده است و با تهیه گزارش هایی با موضوع "پویش در خانه بمانیم" در راستای امید بخشی و نشاط آفرینی گام برمی دارد.
رجبی بیان کرد: معاونت فضای مجازی هم با تولید برنامه های نمایشی کوتاه با موضوعات روز و با اجرای طنز پردازان خوش ذوق، تولید گزارش های مردمی باتوجه به شرایط خاص حاکم بر جامعه، تولید و نشر مستند کوتاه نوروز در روستاهای مازندران، تولید موشن گرافی های متعدد در خصوص فرهنگ سازی پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، چندین عکس نوشت با موضوعات مختلف و دیگر برنامه ها لحظات خوبی را رقم خواهد زد.
او در پایان یادآور شد: مردم شریف استان مازندران می توانند با مراجعه به سایت صداوسیمای مازندران به نشانی mazandaran.irib.ir با دیدن جدول پخش برنامه های رادیو و تلویزیون زمان برنامه های مورد علاقه خود را جویا شوند.