سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

نواخته‌ شدن زنگ سی‌وهفتمین بهار انقلاب در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

نواخته‌ شدن زنگ سی‌وهفتمین بهار انقلاب در مازندران

زنگ انقلاب در استان مازندران همزمان با سراسر کشور در دبیرستان 29 آبان با حضور مسئولان استانی و دانش‌آموزان به صدا درآمد تا آغازگر بهار دیگر در زمستان باشیم.

نواخته‌ شدن زنگ سی‌وهفتمین بهار انقلاب در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، استاندار مازندران صبح امروز در مراسم نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان 29 آبان ساری با ابراز خرسندی از حضورش در نخستین روز دهه‌فجر در کنار معلمان و دانش‌آموزان اظهار کرد: یکی از میراث‌های گرانقدر امام راحل تشکیل حکومت دینی مبتنی بر ولایت فقیه بوده است.

ربیع فلاح‌جلودار با اعلام اینکه دانش‌آموزان و جوانان این مرز و بوم در عرصه‌های انقلاب حضور موثر داشتند، افزود: این قشر در دوران پیروزی و حتی بعد از آن نقش برجسته‌ای در انقلاب اسلامی ایران داشتند و در حال حاضر هم باید در کنار نظام برای توسعه علم و دانش فعالیت کنند.

استاندار مازندران با اشاره به حضور قدرت‌مندانه دانش‌آموزان در دوران دفاع مقدس، یادآور شد: حضور شهید فهمیده در بین رزمندگان دفاع مقدس نشان از دلدادگی این قشر به انقلاب اسلامی ایران بوده است.

نماینده عالی دولت در مازندران با اعلام اینکه بحث تعلیم و تربیت در مدارس باید جدی‌تر گرفته شود، یادآور شد: در دولت تدبیر و امید اقدامات مناسبی در این حوزه انجام شده است.

وی در ادامه به اقدامات انجام شده برای رفع تحریم‌ها اشاره کرد و افزود: تیم دیپلماسی ایران توانست در بحث هسته‌ای موفق عمل کرده و زمینه رفع تحریم ظالمانه را فراهم کند.

استاندار مازندران با بیان اینکه امروز در فضایی قرار داریم که همه دنیا به دنبال برقراری ارتباط و تعامل با کشور ما هستند و امروز ایران تعیین می‌کند که با کدام کشور ارتباط داشته باشد، اضافه کرد: اقتداری که ایران در سراسر دنیا دارد همه کشورها و حکومت‌ها چشم امید به این سرزمین دوختند.

فلاح‌جلودار در پایان گفت: در 22 بهمن نیز باید شاهد حضور گسترده در صحنه‌های انقلاب باشیم و شکوه و منزلت این روز را به رخ جهانیان بکشانیم.