سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

نهم دی 88 روز اثبات ولایت پذیری ملت ایران است - نمایش محتوای خبر

 

 

نهم دی 88 روز اثبات ولایت پذیری ملت ایران است

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ˈ ربیع فلاح ˈ شنبه شب در جمع جانبازان مرکز توانبخشی امام علی (ع) ساری از حضور میلیونی مردم در نهم ماه دی سال 88 در صحنه دفاع از انقلاب و ارزش های والای آن به عنوان یک حماسه یاد کرد و افزود: دشمنان در قالب یک جنگ نرم همراه با لجاجت عناصر داخلی ، فکر می کردند می توانند برای کشور و نظام جمهوری اسلامی مشکل آفرینی کنند اما مردم با پیروی از مقام معظم رهبری انقلاب جدید برپا کردند و تمام نقشه های آنان را نقش برآب کردند.

استاندار مازندران از جانبازان به عنوان سندهای پرافتخار عرصه های ایثار و فداکاری یاد کرد و بیان داشت: مازندران در ایثار و پایداری همیشه پیشرو بوده است.

وی بر بهره وری هرچه بیشتر از فرهنگ ایثار تاکید کرد و با اشاره به برخی از مشکلات کنونی جامعه ،گفت : برای برون رفت از مشکلات باید تفکر جهادی و بسیجی را احیاء کنیم.

فلاح به حماسه بزرگ مردم مازندران در 24 خرداد و حضور همگانی در پای صندوق های رای اشاره کرد و افزود : حضور 92 درصدی مردم ولایتمدار مازندران در پای صندوق های رای و شرکت در انتخابات ، بیانگر عشق و ارادات مردم به انقلاب اسلامی و آرمان های آن است.

استاندار مازندران در ادامه به مشکلات استان در بخش های مختلف اشاره کرد و با تاکید بر استفاده از تمامی ظرفیت های و توانایی های این استان ، اظهار داشت : با وجود این همه امکانات و مواهب الهی چرا باید مازندران با مشکلات مواجه باشد .

وی اظهار داشت :اگر همه ما روحیه و اعتقاد جانبازان را داشته باشیم بطور قطع بر تمامی مشکلات غلبه خواهیم کرد.

نماینده عالی دولت در مازندران خواستار مشارکت همه جانبه مردم استان در عرصه توسعه و پیشرفت شد و افزود : باید این حقیقت را بپذیریم که استان باید توسط مردم و کارآفرینان توسعه یابد و اعتبارات اندک دولتی نباید مانع برای توسعه و پیشرفت تلقی شود .