سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

نهم دی ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است - نمایش محتوای خبر

 

 

نهم دی ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است

 در چنین روزی امت اسلامی با حضوری گسترده در صحنه انقلاب ، وفاداری خود را به آرمان های امام راحل (ره)، شهدای گرانقدر و ولایت فقیه به اثبات رساندند.حجت الاسلام ˈ یوسف یوسف پور ˈ روز چهارشنبه در جلسه اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران در ساری افزود : در نهم دی ماه سال 88 ملت ولایتمدار ایران اسلامی با همدلی و هم صدا به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفتند و ترفندها و توطئه های شوم و شیطانی مزدوران داخلی و خارجی را در براندازی نظام اسلامی بشدت محکوم کردند.

وی از نهم دی سال 88 به عنوان یک روز تاریخی و فراموش نشدنی در نظام اسلامی یاد کرد و گفت : در جریان فتنه سال 88 ، آمریکای جنایتکار و مزدوران داخلی با راه اندازی آشوب و ایجاد تشنج در داخل کشور ، قصد براندازی حاکمیت و تضعیف ولایت فقیه را داشتند.

او با اشاره به اینکه جریان فتنه از سوی استکبار جهانی برای براندازی نظام اسلامی طراحی شده بود ، افزود : جریان فتنه با هوشیاری و درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم ولایتمدار میهن اسلامی سرکوب و ترفندها و توطئه های شیطانی مزدوران داخلی و خارجی نقش برآب شد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران گفت : استکبار جهانی برای راه اندازی جریان فتنه از مدتها قبل برنامه ریزی کردند و هزینه های گزافی برای آشوب کشاندن حاکمیت اسلامی اختصاص دادند ، اما به فضل الهی این بار نیز توطئه های شوم دشمنان انقلاب و نظام اسلامی به یاس مبدل شد و ذلت و خواری برای آنان به دنبال داشت.

وی همچنین به جنگ نرم دشمنان اشاره کرد و افزود : دشمنان نظام اسلامی پس از شکست ذلت بار در جنگ سخت ، امروزه به جنگ نرم روی آوردند و قصد تخریب افکار عمومی و ارزش های انقلاب را دارند.

او ادامه داد : در دوران هشت سال دفاع مقدس ملت سلحشور ایران اسلامی جانانه و عاشقانه از ارزش های انقلاب و باورهای دینی دفاع کردند و عزت و افتخار را برای حاکمیت اسلامی به ارمغان آوردند.

یوسف پور گفت : دشمنان با راه اندازی جنگ نرم تا کنون نتوانسته اند به اهداف شوم و شیطانی خود دست یابند ، زیرا این ملت همچنان پشتیبان ولایت فقیه هستند و هرگز به دشمنان اجازه نخواهند داد کوچک ترین خدشه ای به آرمان های امام راحل (ره) ، شهدای گرانقدر و رهبر معظم انقلاب اسلامی وارد شود.

نماینده بعثه مقام معظم رهبری در استانهای مازندران و گلستان همچنین به برنامه های

سالروز نهم دی ماه سال 88 این شورا اشاره کرد و گفت : امسال در سالروز نهم دی برنامه های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همانند سال های قبل با رویکرد جدید اجرا می شود.

وی افزود : در نهم دی که به نام روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است این شورا سعی دارد مراسم عمومی در مصلاهای نماز جمعه برگزار و از نخبگان مراکز دانشگاه ها و آموزش و پرورش با برگزاری همایش ها تجلیل کند.

او ادامه داد : در مراسم نهم دی برای سخنرانی از شخصیت های سیاسی و مذهبی استانی و کشوری بهره گیری می شود و موضوع واقعه نهم دی با روشنگری و تبیین این واقعه برای آحاد مردم بازگو خواهد شد.

در این جلسه هر یک از اعضا و نمایندگان دستگاه های اجرایی استان برای هر چه بهتر برگزاری سالروز نهم دی راهکار و پیشنهاد ارائه دادند.