سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

نهم دی، تجلی قدرت خداوند و حرکت ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

نهم دی، تجلی قدرت خداوند و حرکت ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است

سرتیپ دوم پاسدار ˈ سیدمحمدتقی شاهچراغی ˈ و حجت الاسلام ˈ مختار نظری ˈ نوشتند : حماسه نهم دی ، صرفا محدود به یک زمان و دوران خاص نیست ، بلکه در طول تاریخ امت به پاخاسته و همیشه در صحنه ایران اسلامی ، اقتدار ملی ایران اسلامی را با خود دارد.

نویسندگان پیام اضافه کردند : در روز نهم دی سال 1388 ، مردم ولایتمدار ایران اسلامی حماسه ای بزرگ آفریدند که نتیجه آن پایان فتنه ای بود که دشمنان انقلاب اسلامی تلاش داشتند با آن به اهداف خصمانه خود جامه عمل بپوشانند.

در بخشی از این پیام آمده است : عمل بهنگام و تشخیص بموقع و تجلی ایمان دینی در دفاع از اسلام و انقلاب ، مهم ترین ویژگی حماسه نهم دی است.

نویسندگان پیام تاکید کردند : یوم الله نهم دی ، روز درخشش حضور جوانان و نوجوانانی بود که به نمایندگی از نسل سوم انقلاب در میادین و خیابان ها حضور یافته و صیانت از انقلاب و اسلام را از نسل پیشین تحویل گرفتند.

فرمانده و مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا نوشتند : حرکت میلیونی امت همیشه در صحنه ایران اسلامی در حمایت از ارزش های دینی و انقلابی در نهم دی سال 88 چنان گسترده بود که حتی محافل رسانه ای غرب را نیز به اعتراف وادار ساخت و آن اعتراف به حضور خود جوش و میلیونی ملت ایران برای حفظ ارزش های خویش بود.

در بخش پایانی این پیام آمده است : خانواده بزرگ نیروهای مسلح مقتدر مازندران ضمن تجدید میثاق با فرماندهی معظم کل قوا ، دوشادوش ملت عاشورایی و در رکاب مولا و مقتدای خویش ، همچنان به سوی افتخارات بزرگ در حرکت است و حماسه بزرگ نهم دی ماه را دستمایه ارزشمند برای ادامه رسالت خطیر خود می داند.