جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

نهضت شاداب‌سازی کتابخانه‌های مازندران آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نهضت شاداب‌سازی کتابخانه‌های مازندران آغاز شد

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران گفت: نهضت شاداب‌سازی کتابخانه‌های مازندران را با حمایت مسئولان ارشد این استان آغاز کردیم.

نهضت شاداب‌سازی کتابخانه‌های مازندران آغاز شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مرتضی عمرانی صبح امروز در آیین بزرگ‌داشت بیست و سومین دوره تکریم کتاب‌داران و ترویج گفتمان کتاب‎خوانی مازندران اظهار کرد: در هفته دولت، 6 باب کتابخانه عمومی در مازندران به بهر‌ه‌برداری رسید و در حال حاضر نیز 45 پروژه نیمه‌تمام در این زمینه داریم که مهم‌ترین آنها، کتابخانه عمومی و بزرگ مرکز مازندران است.

وی با بیان اینکه با استفاده از تجربیات ارزشمند سایر همکاران و مدیران گذشته، قدم‌های جدیدی را برمی‌داریم، افزود: نهضت شاداب‌سازی و مقاوم‌سازی کتابخانه‌های استان را به یاری مسئولان ارشد مازندران و به‌ویژه استاندار مازندران آغاز کردیم.

عمرانی بیان کرد: تاکنون 19 نشست کتابخوان در مازندران برگزار کردیم و این نشست‌ها را برای ارتقای کتابخانه‌ها ادامه می‌دهیم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران با اشاره به اینکه این اداره رتبه دوم را در بین استان‌های کشور به‌دست آورده است، گفت: اما تلاش‌های همکاران ما آن‌گونه که شایسته آنهاست، دیده نشده است.

عمرانی ادامه داد: همکاران ما حافظ اندیشه‌های الهی و علمی هستند و مورد بی‌مهری قرارگرفته و با این وجود، ذره‌ای از تلاش خود را دریغ نداشته و به ادامه فعالیت می‌پردازند.

وی در پایان گفت: تمام توان خود را برای رساندن وضعیت کتاب‌خوانی و کتاب‌داران این استان به جایگاه واقعی به‌کار می‌گیریم، برای کسانی که عمر گران‌بهای خود را با علاقه و امید در کنار قفسه‌های کتاب می‌گذرانند.