جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

نهادینه شدن دستاوردهای دفاع مقدس اقتدار نظام اسلامی را به همراه دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

نهادینه شدن دستاوردهای دفاع مقدس اقتدار نظام اسلامی را به همراه دارد

هادی ابراهیمیˈ روز یکشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت حماسه سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، بر لزوم ترویج فرهنگ فاع مقدس درجامعه تاکید کرد و افزود: باید با اتخاذ راهکارهای درست و اصولی فرهنگ شهید و شهادت بویژه در بین جوانان ترویج و گسترش یابد.

وی اظهار داشت: اقشار مختلف مردم بویژه رزمندگان مازندرانی درهشت سال دفاع مقدس با گذشت، ایثار و جانفشانی حماسه ای بی بدیل درتاریخ نظام اسلامی ثبت کردند.

او افزود: تقدیم سه هزار شهید از مازندران در عملیات بیت المقدس که منجر به آزاد سازی خرمشهر شد، موید این مطلب مهم و اساسی است.

ابراهیمی گفت: قدرت دفاعی و پیروزی نظامی ایران اسلامی در عملیات بیت المقدس که منجر به آزادسازی خرمشهر شد ، نمود عینی یافت و تمام معادلات جنگ تحمیلی را به نفع نظام اسلامی تغییر داد.

وی افزود: حماسه فتح خرمشهر ثابت کرد که نظام اسلامی به عنوان یک قدرت مهم در بین کشورهای منطقه مطرح است.

معاون استاندار مازندران گفت: ملت ایران با الهام از وحی الهی ، پشتوانه عظمی مکتب حیاتبخش اسلام و در سایه درایت رهبری اکنون به درجه ای از استقلاب و ثبات سیاسی دست یافته که تمام دسایس سازمان یافته دشمنان علیه انقلاب را همانند گذشته نقش برآب خواهد کرد.

وی افزود: دشمنان با اجرای توطئه های مختلف قصد دارند تا ارزش ها و دستاوردهای دفاع مقدس را در جامعه کمرنگ جلوه دهند و برای رسیدن به اهداف شوم خود ازهیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کنند.

ابراهیمی گفت: باید تدابیری اتخاذ شود تا حضور و نقش آفرینی مردم در آیین های ویژه سالروز حماسه فتح خرمشهر ملموس تر از گذشته باشد.

وی همچنین بر لزوم تروج فرهنگ مدیریت بسیجی در جامعه که برآمده و نشات گرفته از حماسه مردم در فتح خرمشهر است، تاکید کرد و افزود: در صورت تحقق این مهم بسیاری از مشکلات رفع خواهد شد.

او ادامه داد: با هدف برگزاری مطلوب و باشکوه آیین های ویژه سالروز حماسه سوم خرداد ، کمیته های هفت گانه فرهنگی و تبلیغات ، اطلاع رسانی و رسانه ، نظارت و بازرسی ، بانوان ، مردمی و ورزش و جوانان در مازندران تشکیل شده است.

مازندران در دوران جنگ تحمیلی بیش از 10 هزارشهید تقدیم انقلاب اسلامی کرد.