جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

نمایندگی بهزیستی در خرم‌آباد تنکابن ایجاد شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایندگی بهزیستی در خرم‌آباد تنکابن ایجاد شود

ولی شمسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تنکابن اظهار داشت: در راستای سفر‌های مدیران کل استان به غرب مازندران در روزهای دوشنبه هر هفته، روح‌الله ردایی مدیرکل بهزیستی مازندران امروز برای بررسی مشکلات امور بهزیستی بخش خرم‌آباد به تنکابن می‌آید.

وی بیان داشت: در راستای پیگیری مشکلات و مطالبات مردمی به تاکید استاندار مازندران مدیرکل بهزیستی مازندران علاوه بر پیگیری مطالبات مردمی نشستی نیز با مسئولان بخش و شهرستان خرم‌آباد برگزار می‌شود که محور اصلی آن علاوه بر پیگیری مسائل و مشکلات بخش در حوزه خدمات بهزیستی است.

شمسی یادآور شد: در این نشست مسائل و امکان ایجاد نمایندگی خدمات بهزیستی در بخش توسط برگزارکنندگان و مدیرکل بهزیستی و اداره تنکابن مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد که عمده‌ترین مسئله تامین زمین احداث این نمایندگی است.

وی تاکید کرد: در سال اخیر شورای اسلامی شهر و بخش خرم‌آباد به همراه شهرداری‌ این شهر تاریخی تعامل و همکاری خوبی داشتند و برای حل مشکلات جامعه هدف تلاش‌ها و پیگیری‌های مناسبی انجام دادند و همواره به عنوان بازوان پرتوان این اداره پیگیر مسائل و مشکلات مددجویان و جامعه هدف بهزیستی در بخش خرم‌آباد که از محرومیت‌های زیادی نیز رنج می‌برد، بوده‌اند.

وی بخش اعظمی از پیگیری‌ها و تعامل مسئولان خرم‌آبادی را در حوزه زمینه‌سازی ایجاد و نمایندگی در این بخش جهت دسترسی آسان جامعه هدف سازمان به خدمات بهتر و سهل‌الوصول و همچنین اقدامات سازنده، موثر و مناسب‌سازی محیط شهری در خرم‌آباد و ارائه تسهیلات مسکن به جامعه هدف و مددجویان منطقه دانست.