سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

نماینده ولی فقیه و استاندار از جانبازان مازندران عیادت کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

نماینده ولی فقیه و استاندار از جانبازان مازندران عیادت کردند

به گزارش خبرنگار ایرنا ،سرکشی و عیادت از جانبازان سرافراز همسو با اجرای ˈ طرح سپاس از علمداران حماسه ˈ در کشور به مناسبت روز جانباز صورت گرفته است.

آیت الله ˈ نورالله طبرسی ˈ و ˈ ربیع فلاح ˈ در اجرای این طرح به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در منزل ˈ عباس ذوالفقاری ˈ ، ˈ عبدالله ابراهیمی ˈ و ˈ ˈسید حمزه علمدار ˈ جانبازان 70 درصدی مازندران در ساری حضور یافتند.

نماینده ولی فقیه در مازندران در این دیدارها قدرشناسی از جانبازان را که بخشی از جسم خود را تقدیم نظام کردند ، وظیفه دانست.

آیت الله طبرسی گفت : جانبازان با عقیده و غیرت حسینی در مسیر حفظ کیان کشور گام برداشتند و در این راه نیز از خود گذشتند.

وی از جانبازان به عنوان آبروی نظام و ولایت فقیه یاد کرد و افزود : آنان همیشه در صحنه حضور دارند.

استاندار مازندران نیز این دیدارها جانبازان را افتخاری برای مسوولان دانست و تاکید کرد : مسوولان باید از این فرصت بزرگ استفاده لازم را ببرند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران هم در حاشیه این دیدارها به خبرنگار ایرنا گفت: طرح سپاس از علمداران حماسه به مناسبت روز جانباز به طور همزمان در سراسر کشور اجرا شد.

ˈ عباسعلی رضایی ˈ افزود : این طرح امروز علاوه بر ساری در 21 شهرستان مازندران اجرا شد.

وی گفت : برای اجرای این طرح 21 گروه برای بازدید از جانبازان با محوریت امام جمعه شهرستان ها تشکیل شده است .

رضایی تکریم و تجلیل از فداکاری و ایثارگری های جانبازان هشت سال دفاع مقدس را از اهداف اجرای این طرح برشمرد و افزود : از دو سال پیش اجرای این طرح کشوری آغاز شد.

مازندران از بدو پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکنون 10 هزار و 400 شهید ، 31 هزار و 790 جانباز و مجروح ، دو هزار و 384 آزاده و 89 جانباز قطع نخاعی تقدیم نظام اسلامی کرد.