جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

نماینده ولی فقیه در مازندران:یکی از دغدغه مسوولان ایجاد اشتغال است - نمایش محتوای خبر

 

 

نماینده ولی فقیه در مازندران:یکی از دغدغه مسوولان ایجاد اشتغال است

امام جمعه ساری بیکاری را از مشکلات جدی جامعه دانست و گفت : همه باید تلاش کنند تا بار اشتغال از دوش حکومت برداشته شود ، زیرا حکومت به تنهایی قادر نخواهد بود اشتغال برای همه آحاد جامعه ایجاد کند.

وی افزود : یکی از ترفندهای دشمنان انقلاب اسلامی بی انگیزه کردن جوانان ما است ، زیرا قصد دارند جوانان ما معتاد به مواد مخدر و بی بند و بار  باشند و برای خنثی کردن توطئه های شوم دشمنان نظام اسلامی ، باید تمام سعی و تلاش متولیان امر ریشه کن ساختن معضل بیکاری در جامعه باشد.

وی افزود : سازمان آموزش فنی و حرفه ای در زمینه ایجاد اشتغال و مهارت آموزی برای جویندگان کار تا کنون گام های بسیار موثری برداشته که قابل قدردانی است.

امام جمعه ساری گفت : اگر بخواهیم جامعه ای پویا ، با نشاط و با طراوت داشته باشیم ، به طور قطع باید همه دست در دست هم دهیم تا معضل بیکاری برای همیشه در جامعه ریشه کن شود.

ˈ عبدالرضا شریعت نژاد ˈ ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران هم در این نشست گفت : این اداره کل در دو سال پشت سر هم در زمینه اقامه نماز جماعت و برگزاری نشست های احیای امر به معروف و نهی از منکر در بین دستگاه های اجرایی استان رتبه خوبی به دست آورد و در این ارتباط لوح تقدیر از نماینده ولی فقیه در مازندران کسب کرد.

وی افزود : آموزش فنی و حرفه ای در بحث سند توسعه ایجاد اشتغال یکی از ارکانی بوده که شورای اشتغال تشکیل داده و توفیقات خوبی در این زمینه کسب کرده است.

او ادامه داد : در بحث ارتقای رتبه اداری ، این اداره کل از سال 88 از رتبه 52 به رتبه 20 در سال 90 ارتقاء یافت.

شریعت نژاد گفت : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران برای اولین بار بعد از 30 سال در بحث مسابقات آموزش فنی و حرفه ای ، مهارت آموزی ، استاد شادگری نوین و نیز مسابقات مهارت المپیاد حائز رتبه های برتر شد.(خبرگزاری ایرنا)