جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

نماینده مازندران صدرنشین مسابقات هندبال نوجوانان کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نماینده مازندران صدرنشین مسابقات هندبال نوجوانان کشور شد

تیم حاج حسن ساری نماینده مازندران عصرجمعه و در پایان روز دوم مسابقات هندبال نوجوانان باشگاه های کشور در منطقه یک صدرنشین شد.

نماینده مازندران صدرنشین مسابقات هندبال نوجوانان کشور شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مسابقات که با حضور پنج تیم هیات هندبال گرگان، ثامن الحجج سبزوار، ثامن الحجج مشهد، منطقه دوغارون تایباد، تیم رستوران حاج حسن ساری دوره ای در ساری درحال برگزاری است، تیم رستوران حاج حسن ساری با کسب دوپیروزی و دوتساوی و کسب شش امتیاز صدرنشین شد.
در روز دوم این مسابقات تیم رستوران حاج حسن ساری در دو دیدار خود در روز جمعه با نتیجه 22 بر 20 تیم منطقه آزاد دوغارون تایباد را شکست داد وبرابر تیم مدعی ثامن الحجج سبزوار با نتیجه 23 بر 23 مساوی شد.
در دیگر دیدارتیم ثامن الحجج مشهد با نتیجه پرگل 32 بر 8 تیم هیات هندبال گرگان را درهم کوبید و در دومین دیدار خود 28 بر 19 تیم منطقه آزاد دوغارون تایباد را از پیش رو برداشت.
تا پایان روز دوم این مسابقات پس از تیم رستوران حاج حسن ساری که درصدرجدول قرار دارد، تیم های ثامن الحجج مشهد وثامن الحجج سبزوار با امتیازمشابه 5 وتفاضل گل در رده دوم وسوم قرار دارند.
در روزشنبه و پایانی این مسابقات تیم های هم نام ثامن الحجج مشهد و سبزوار تیم های 5 امتیازی دوم وسوم جدول درحالی به مصاف هم می روند که تساوی هر دو تیم ، باعث صدرنشینی ثامن الحجج مشهد و دومی سبزوار خواهد شد وتیم رستوران حاج حسین ساری را سوم واز صعود بازخواهد داشت.
در دیگر دیدار روز شنبه تیم های هیات هندبال گرگان وتیم منطقه آزاد دوغارون تایباد برابر هم قرار خواهند گرفت.
رییس هیات هندبال مازندران گفت: دو تیم برتر این گروه به مرحله نهایی این مسابقات صعود خواهند کرد.
خسرو ابراهیم زاده افزود: مسابقات امسال هندبال نوجوانان باشگاه های کشور با حضور 34 تیم در هفت منطقه کشور برگزار می شود که در نهایت دو تیم برتر هر گروه به مرحله نهایی صعود خواهند کرد.
هفته گذشته هم نخستین دوره مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی نوجوانان کشور و مسابقات هندبال ساحلی جوانان باشگاه های کشور در ساحل خزر آباد شهرستان ساری برگزار شد.