جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

نمایشگاه گل و گیاه و ماشین آلات کشاورزی در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه گل و گیاه و ماشین آلات کشاورزی در آمل

نمایشگاه گل و گیاه و ماشین آلات کشاورزی در آمل بر پا شد .

نمایشگاه گل و گیاه و ماشین آلات کشاورزی در آمل

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در سومین نمایشگاه گل و گیاه ، مبلمان شهری و ماشین آلات و تجهیزات وابسته بیش از 40  شرکت و واحد تولیدی بخش گل و گیاه، مبلمان شهری و ماشین آلات از سراسر کشور تولیدات خود را در فضایی به مساحت 2 هزار متر مربع ، به نمایش گذاشتند.
مدیر جهاد کشاورزی آمل در حاشیه گشایش این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در این نمایشگاه گل و گیاهان زینتی،آپارتمانی، شاخه بریده و نیز انواع ماشین آلات مرتبط با مراحل کاشت ، داشت و نیز بسته بندی و تولید کودهای ارگانیک عرضه شده است.
اسلامی هدف از برپایی این نمایشگاه را معرفی تولیدات و ظرفیت های استان های کشور و ایجاد ارتباط مستقیم میان تولید کننده و مصرف کننده بدون حضور واسطه و دلال اعلام کرد.
وی با بیان اینکه آمل با تولید سالانه بیش از 76 میلیون اصله گل وگیاهان زینتی و آپارتمانی، رتبه نخست را در مازندران دارد افزود : بیش از 20 شرکت تولیدی و فعال در بخش گل وگیاهان زینتی و ماشین آلات  از این شهرستان در این نمایشگاه حضور دارند .
سومین نمایشگاه گل و گیاه ، مبلمان شهری و ماشین آلات و تجهیزات وابسته تا 17 دی در محل دائمی نمایشگاههای آمل برای بازدید علاقه مندان برپاست