سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

نمایشگاه پاییزه با طرح اقتصاد مقاومتی در میاندورود افتتاح می‎شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه پاییزه با طرح اقتصاد مقاومتی در میاندورود افتتاح می‎شود

مسئول بسیج سازندگی سپاه میاندورود از برگزاری نمایشگاه پاییزه با طرح اقتصاد مقاومتی در این شهرستان خبر داد.

نمایشگاه پاییزه با طرح اقتصاد مقاومتی در میاندورود افتتاح می‎شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، مصطفی ملازاده از برگزاری نمایشگاه پاییزه با طرح اقتصاد مقاومتی در این شهرستان خبر داد و گفت: بازارچه فروش محصولات اقتصاد مقاومتی به مناسبت هفته بسیج در میاندورود افتتاح می‎شود.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه 20 غرفه وجود دارد، افزود: این غرفه‎ها شامل صنایع‌دستی، گل و گیاه، عسل طبیعی، ماکیان و ... است.

مسئول بسیج سازندگی میاندورود خاطرنشان کرد: نمایشگاه پاییزه، از شنبه 30 آبان‌‎ماه تا پنج آذر در تکیه بالای شهر سورک برای خرید و بازدید علاقه‎مندان برقرار است.

این مسئول بیان کرد: همه افراد غرفه‎دار از تسهیلات بسیج سازندگی استفاده کردند که این نمایشگاه از 10 صبح تا 17 در این شهرستان برقرار است.

ملازاده با اشاره به افتتاح چهار طرح اقتصاد مقاومتی در روز یک‌شنبه یکم آذر‌ماه، تصریح کرد: در این روز چهار طرح اقتصاد مقاومتی شامل پرورش ماهی، دام سنگین، پرورش بوقلمون و قارچ است.

وی تصریح کرد: این طرح‎ها با حضور استاندار، فرمانده سپاه کربلای مازندران و مسئولان شهرستانی ساعت 11 صبح در میاندورود افتتاح می‎شود.

مسئول بسیج سازندگی میاندورود، توجه به تولید داخلی را یکی از زمینه‌های ایجاد اشتغال دانست و تأکید کرد: با پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی به بسیجیان و جوانان و نظارت بر اجرای درست طرح‌ها سبب ایجاد اشتغال‎زایی می‎شود و همه مسئولان موظف هستند در راستای برطرف کردن موانع پیش‎روی تولیدکنندگان گام بردارند.

ملازاده در پایان گفت: از همه مردم میاندورود برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی در این بازارچه پاییزه دعوت به‎عمل می‌آید تا بتوانیم به اهدافی که در پی اقتصاد مقاومتی طرح‎ریزی شده است، دست پیدا کنیم.