سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

نمایشگاه هنرهای تجسمی شمال کشور در ساری راه اندازی می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه هنرهای تجسمی شمال کشور در ساری راه اندازی می شود

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی عبوری ظهر پنجشنبه در بازدید از پروژه درحال ساخت بیمارستان فوق تخصصی کودکان ماهک با اشاره به اینکه نوروز 93 با دهه فاطمیه عجین شده است، گفت: برنامه های شهرداری با سالهای قبل متفاوت است.

وی برپایی نمایشگاه بزرگ هنرهای تجسمی شمال کشور در ساری افتتاح می شود تا مهمانان نوروزی از این نمایشگاه ویژه فاطمیه بازدید کنند.

وی اظهار داشت: ستاد نوروزی شهرداری ساری از یکماه قبل شکل گرفته است و در هر منطقه شهری یک ستاد مستقر می شود.

عبوری گفت: استقبال از مهمانان نوروزی، تهیه برشور، راهنمایی برای اسکان، کمپ های موقت از جمله اقداماتی است که انجام می شود.

شهردار ساری، جمع آوری خاله های ساختمانی، شستشو و پاکسازی محیط، نورپردازی بلوارها و معابر اصلی را از دیگر برنامه های در دست اقدام بیان کرد.

وی اظهار داشت: برای اولین بار تمام بلوارهای شهر در حال نورپردازی است که این طرح به شهر ساری جلوه خاصی می بخشد، همچنین مشغول نصب المانها و سفره های هفت سین جدید هستیم که شرکت مردم در ساخت این تندیس های جدید، چشمگیر است.

وی از برگزاری جشنواره تخم مرغ ها در استان خبر داد و گفت: امیدواریم در ایام نوروز، میزبان خوبی برای مسافران باشیم.

شهردار ساری با اشاره به ساخت بیمارستان فوق تخصصی ماهک گفت: این طرح یک کار ملی است که در استان در حال اجراست و ساخت این بیمارستان تخصصی اقدام بزرگی است که همه وظیفه حمایت داریم.

وی اظهار داشت: موارد و مسائلی که برای ساخت این بیمارستان وجود دارد را پیگیری می کنیم.

شهردار ساری یادآور شد: احداث بازارچه های خیریه نیز می تواند، نکته قوتی برای برقراری ارتباط مردم با این طرح خیرخواهانه باشد.

وی اظهار داشت: وعده دادیم یک مجموعه ای برای برپایی بازارچه دائمی در اختیار ماهک در ساری گذاشته شود که این بازارچه هفته ای یکبار در  شهر برگزار می شود.

عبوری درباره پروانه ساختمان برای بیمارستان فوق تخصصی ماهک، شهرداری حمایت می کند و کمکها به این مجموعه تداوم نیابد.

وی افزود: کودکان سرطانی فرزندان این سرزمین هستند و تا جاییکه بتوانیم از آنان حمایت خواهیم کرد.