سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

نمایشگاه هنرهای تجسمی انقلاب در نکا برپا شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه هنرهای تجسمی انقلاب در نکا برپا شد

رسول هادی زاده  روز یک شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این نمایشگاه، در حدود 50 اثر از هنرمندان این شهرستان به نمایش گذاشته شده است .

وی افزود: آثار هنرمندان نکایی در رشته های طراحی، نگارگری، ، تصویرسازی، تذهیب، نقاشی،خوشنویسی، هنرهای دستی، معرق و... در طول دهه فجر امسال همه روزه از ساعت 9 صبح تا 18 شب در معرض نمایش عموم قرار دارد.

هادی زاده، هدف از برگزاری این نمایشگاه را به نمایش گذاشتن آثار هنرمندان و ارائه توانمندی های هنرمندان شهرستانی در عرصه های مختلف اعلام کرد.

وی گفت: فرهنگ و هنر در دنیای امروز ، از اهمیت بالایی برخوردار است و اکنون وظیفه سنگینی بر عهده اهالی فرهنگ و هنر است تا این هنر و ارزش های دینی و اسلامی را به جهانیان بشناسانند.

هادی زاده افزود: باید در حوزه های مختلف هنری سرمایه گذاری مناسب صورت گیرد تا با تشویق جوانان و علاقمندان و حمایت همه جانبه مسئولان به رشد و شکوفایی در حوزه فرهنگ و هنر برسیم.

وی همچنین از برگزاری آیین پایانی نمایشگاه هنرهای دستی مازندران در روز پنج شنبه 19 بهمن ماه جاری در سالن ارشاد نکا خبر داد و گفت: در این همایش از هنرمندان و آثار برگزیده تجلیل می شود.