رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

نمایشگاه نقاشی و دست ساخته های دانش آموزان آملی به نمایش درآمد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نمایشگاه نقاشی و دست ساخته های دانش آموزان آملی به نمایش درآمد

نمایشگاه نقاشی و دست ساخته های دانش آموزان آملی به نمایش درآمد


آثار نقاشی و دست ساخته های دانش آموزان مقطع ابتدایی مدرسه غیردولتی ' فروغ دانش ' آمل در قالب یک نمایشگاه بزرگ در مجتمع فرهنگی وهنری امام خمینی(ره) این شهرستان به نمایش گذاشته شد.

نمایشگاه نقاشی و دست ساخته های دانش آموزان آملی به نمایش درآمد

مسئول برپایی این نمایشگاه عصردوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در این نمایشگاه بیش از دو هزار اثرنقاشی و طرح دست ساخته از دانش آموز دبستان غیردولتی' فروغ دانش ' آمل با عنوان ' کودکان فراتر از تصورما ' به نمایش گذاشته شد.

مهین یزدان نجات افزود: برپایی این نمایشگاه در شناسایی استعداهای دانش آموزان موثراست. در این نمایشگاه سعی شده تا از خلاقیتها و نوآوریهای حدود 300 دانش آموز این مدرسه در بخشهای مختلف استفاده بیشتری شود.

وی،با بیان اینکه هم اکنون آموزش وپرورش با بکارگیری مربیان پرورشی در مدارس در تلاش برای شناسایی همه استعدادها وتوانمندیهای دانش آموزان است، اضافه کرد: در ارائه توانمندیهای این دانش آموزان مربیان مهارت زندگی و خلاقیت این واحد آموزشی نقش زیادی داشتند.

مدیر مدرسه ابتدایی فروغ دانش آمل افزود: خوشبختانه این نخستین تجربه نمایشگاهی دانش آموزان خلاق ومبتکر این مدرسه است که عملکرد قابل قبولی داشتند.

یزدان نجات خاطرنشان کرد: این نمایشگاه به مدت یک هفته صبح و عصر در مجتمع فرهنگی وهنری امام خمینی(ره) این شهرستان برای بازدید علاقمندان برپا است.

حدود 58 هزار دانش آموز در شهرستان حدود 400 هزار نفری آمل در مقاطع مختلف مشغول به تحصیل هستند.