سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

نمایشگاه نقاشی «دریچه» در محمودآباد افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه نقاشی «دریچه» در محمودآباد افتتاح شد

نمایشگاه انجمن هنرهای تجسمی شهرستان محمودآباد عصر روز دوشنبه با عنوان دریچه برای بازدید عموم افتتاح شد.

نمایشگاه نقاشی «دریچه» در محمودآباد افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد عصر روز دوشنبه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان و انجمن هنرهای تجسمی محمودآباد نمایشگاه هنری نقاشی با عنوان دریچه در محمودآباد افتتاح شد.

فرماندار شهرستان محمودآباد در مراسم افتتاح این نمایشگاه با اشاره به اینکه هنر نقاشی زبان نقاش و بیان‌گر کلمه ذهنی و مراد هنرمند است، گفت: فضای پیرامون جامعه موضوع ترسیم هنرمندان این نقاشی بوده است.

یحیی یوسف‌پور با بیان اینکه بهره‎گیری از موضوعات اجتماعی جوامع مهم‌ترین علت علاقه‌مندی و ارتباط مستمر مردم با هنرمندان و آثارشان است، اظهار کرد: به تصویر کشیدن دغدغه‌های مردم، شکل فرهنگی و اجتماعی زندگی مردم موجب ارتقاء هنر و جایگاه هنرمندان در جامعه شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد نیز با اشاره به اینکه در این نمایشگاه 40 تابلو نقاشی از آثار بانوی هنرمند شکیبا لاریجانی به نمایش گذاشته شد، گفت: این هنرمند در قالب رنگ روغن و سبک هنری رئالیسم و با موضوعات برگرفته از طبیعت بی‌جان، مناظر طبیعی و روستایی و زندگی روستایی‌ها آثار خود را خلق و در معرض دید عموم قرار داده شد.

امیر امیرنیا اظهار کرد: این نمایشگاه از امروز به مدت پنج روز در سالن گالری مجتمع فرهنگی و هنری غدیر محمودآباد برای بازدید علاقه‌مندان به نمایش گذاشته شده است.