سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

نمایشگاه لاله‌های زهرایی در رامسر گشایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه لاله‌های زهرایی در رامسر گشایش یافت

نمایشگاه لاله‌های زهرایی به مناسبت ایام فاطمیه در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان رامسر گشایش یافت.

نمایشگاه لاله‌های زهرایی در رامسر گشایش یافت

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، امشب با حضور مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه رامسر نمایشگاه لاله‌های زهرایی از امروز تا 20 اسفندماه در شهرستان رامسر گشایش یافت.

حجت‎الاسلام غلامحسن تسخیری مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه رامسر نیز در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ضمن بیان تسلیت شهادت صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا (س) از بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تقدیر و تشکر کرد که با طرح زیبا و تجسمی خود برنامه ایام شهادت دخت پیامبر اسلام را رونق بخشیدند، گفت: پیام‌های بسیار زیبایی در این نمایشگاه از خانه حضرت زهرا (س) به نمایش گذاشته شد که برای جامعه به ویژه قشر جوان و دانشجویان ارائه شده‌است.

وی اظهار کرد: امیدواریم با الگوگیری از زندگی حضرت زهرا (س) و پرداختن به عمق زندگی این بزرگ بانو مسیر تعالی به سوی خدای تبارک و تعالی را طی کنیم.

فاطمه محبتی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان رامسر نیز در این زمینه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از شهرستان رامسر ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت زهرا (س) هدف از برگزاری نمایشگاه را ابراز ارادت و محبت به حضرت صدیقه طاهره و احیای فرهنگ فاطمی در دانشگاه دانست.

وی با اشاره به اینکه یکی از بارزترین ویژگی‌های حضرت فاطمه (س) ولایت‌مداری است، افزود: یکی از هدف‌های بسیج دانشجویی به عنوان یکی از تشکل‌های دانشجویی که ولایت‌مداری خود را با گذشت دهه‌ها ثابت کرده، کار فرهنگی و تاثیرگذاری و بصیرت‌افزایی بر مخاطب جوان در جنگ نرم است.

محبتی از اختتامیه نمایشگاه در 20 اسفند همزمان با اعزام راهیان نور به مناطق جنوبی کشور برای تجدید عهد و پیمان با لاله‌های زهرایی خبر داد و گفت: امیدواریم مسئولان دانشگاه و نهادهای فرهنگی حمایت‌های لازم را از جوانان مومن و انقلابی و به تعبیر مقام معظم رهبری افسران جنگ نرم داشته‌باشند.