سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

نمایشگاه فرهنگی قرآنی صحیفه سبز در مازندران برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه فرهنگی قرآنی صحیفه سبز در مازندران برگزار می شود

ˈقاسم عزیززاده گرجیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این نمایشگاه از فردا سی ام مرداد ماه در قالب 125غرفه با حضور ناشران سراسری در مصلای نماز جمعه بابل کار خود را آغاز خواهد کرد.

وی از 20 درصد تخفیف محصولات فرهنگی در بخش انتشارات نمایشگاه خبر داد و گفت: در دیگر غرفه های این رویداد محصولات فرهنگی و قرآنی جهت بازدید عرضه می شود که می توان به مهم ترین بخش های آن از جمله غرفه های کتب دینی، مذهبی و هنرهای دستی اشاره کرد.

او افزود: موسسه امام خمینی(ره)، دفتر نشر فرهنگ اسلامی، مرکز اسناد انقلاب اسلامی، آفتاب هشتم، بوستان کتاب، مهراب قلم، ستاد اقامه نماز، سوره مهر، صدرا، گوهر اندیشه، جمهور و پیام عدالت از جمله ناشران حاضر در این نمایشگاه هستند.

مدیر نمایشگاه قرآنی صحیفه سبز مازندران از وجود غرفه های مربوط به کودکان با مضامین روز دنیا خبر داد و یاد آور شد: در غرفه بخش کودک و نوجوان قصه های قرآنی، یک تصویر از یک آیه قرآن، پویانمایی، نقاشی، بازی و پخش فیلم با مضامین دینی در نظر گرفته شده است.

گرجی با تاکید بر پیوند نسل انقلاب و جدید گفت: به منظور ارتباط بخشی بیش از پیش، در این نمایشگاه نشست های تخصصی و گفت و گوهای متنوع با مباحث انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تدبیر شده است.

وی اظهار کرد : ایجاد روحیه خود باوری و اعتقاد در بین جوانان امروز ما، گشوده شدن راه های ترقی و پیشرفت علمی و زمینه های دیگر را در پی دارد لذا بایستی اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دفاع مقدس بدرستی برای جوانان و نوجوانان نسل جدید تبیین و بازگو شود.