جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

نمایشگاه عکس بارگاه امام علی (ع) در موزه بابل گشایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه عکس بارگاه امام علی (ع) در موزه بابل گشایش یافت

نمایشگاه عکس بارگاه امام علی (ع) به تعداد 26 تابلو عکس شامگاه شنبه با حضور مسئولان شهرستانی و استانی در موزه بابل گشایش یافت.

نمایشگاه عکس بارگاه امام علی (ع) در موزه بابل گشایش یافت

رییس اداره فرهنک و ارشاد اسلامی بابل در حاشیه نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این نمایشگاه به صورت انفرادی از مجموعه عکس های محمد خشرو است که از سال 1389 الی 1392 از بارگاه امام علی(ع) گرفته شده است.
عیسی محمدی فیروزجایی افزود: هدف از برپایی این نمایشگاه این است که در قالب عکس میزان ارادت مردم در طول تاریخ به امام علی(ع) در معرض نمایش قرار داده شود.
وی بیان داشت: همچنین از سویی دیگر ارزش و ظرافت کار هنرمندان ایرانی در بارگاه امام علی(ع) برای هموطنان به خصوص نسل جوان به نمایش گذاشته شود.
وی گفت: در قالب این عکس ها می توان سبک معماری و هنر اسلامی را که در ادوار مختلف تاریخی به تکامل رسیده است، را مشاهده کرد.
وی اظهارداشت: برای علاقمندان هر عکس می تواند یک کارگاه آموزشی باشد و بازدید کنندگان با نگاه تخصصی تر به عمق زیبای هنر ایران و اسلامی پی ببرند.
محمدی فیروزجایی افزود: در نمایشگاه یک کارشناس به صورت تمام وقت حضور دارد و به سوالات هنری و تاریخی بازدید کنندگان پاسخ خواهند داد.
نمایشگاه عکس بارگاه امام علی (ع) در موزه بابل که در تمامی استان های کشور برپا می شود در استان مازندران به میزبانی شهر بابل از تاریخ 11 مهرماه آغاز و تا 16 ماه جاری در دو نوبت صبح و عصر برای بازدید علاقمندان دائر می باشد.