جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

نمایشگاه تخصصی مازندران در سلیمانیه با قدرت برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه تخصصی مازندران در سلیمانیه با قدرت برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا عشریه بعد از ظهر امروز در کارگروه رسانه نمایشگاه تخصصی مازندران در سلیمانیه بیان کرد: کمیته ای برای پیگیری مصوبات و تفاهمنامه های منعقد شده در این نمایشگاه تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه، برگزاری نمایشگاهی به این عظمت کاستی ها و کمبودهایی نیز داشته است، عنوان کرد: در این نمایشگاه سعی شده تا توانمندیهای استان به نمایش گذاشته شود.

عشریه با اشاره به وجود برخی مشکلات تجار و بازرگانان در مرز باشماق سلیمانیه گفت: کمیته ای برای رفع مشکلات تجار در این منطقه تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه نمایشگاه سلیمانیه با قدرت برگزار شد، عنوان کرد:رسانه ها در نزدیک کردن دستگاههای اجرایی و فعالان اقتصادی نقش آفرینی کنند و باید با همبستگی از شرایط ایجاد شده در دولت تدبیر و امید استفاده کنیم.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران به برگزاری سی وهفتمین اجلاس کنوانسیون رژیم حقوقی خزر که پایان هفته جاری در مازندران برگزار می شود اشاره و اضافه کرد: حضور بیش از 60 تا 70 سفرای خارجی در این سفر، فرصت خوبی برای معرفی پتانسیل های استان خواهد شد.

به گزارش مهر، نمایشگاه تخصصی جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه با حضور 110 شرکت 31 اردیبهشت تا چهارم خردادماه سالجاری برگزار شد.