سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی کشور در آمل افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی کشور در آمل افتتاح شد

نخستین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، نان، شیرینی، شکلات، لبنیات، ماشین‌آلات و صنایع وابسته تولید‌کنندگان برتر کشور صبح امروز با حضور مسئولان استانی و شهری کار خود را آغاز کرد.

نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی کشور در آمل افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، صنعت غذا یکی از مهم‌ترین صنایع در دنیا محسوب می‌شود که امروزه بشر نیز به دنبال تولید بهترین مواد غذایی با کیفیت بالا و سلامت بیشتر است.

نخستین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، نان، شیرینی، شکلات، لبنیات‌، ماشین‌‌آلات و صنایع وابسته تولیدکنندگان برتر کشور از صبح امروز در این شهرستان کار خود را آغاز کرد.

در این نمایشگاه مسئولان و مدیران استانی و شهری به بازدید از غرفه‌های مختلف با برندهای متعدد پرداختند.

رئیس مرکز نمایشگاه‌های تخصصی آمل در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، بیان کرد: نخستین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی و ماشین‌آلات وابسته تولیدکنندگان برتر کشور با حضور 42 شرکت و کارخانه معتبر در قالب 42 غرفه آغاز شده است و به مدت پنج روز ادامه دارد.

محمد حسین‌زاده افزود: سعی شده در این نمایشگاه آخرین دستاوردها و تولیدات مواد غذایی به نمایش مردم گذاشته شود که در آن شرکت‌های بزرگی از شهرهای مختلف استان‌های البرز، گیلان، تهران، مازندران و اصفهان به ارائه محصولات و توان ماشینی خود پرداختند.

وی خاطرنشان کرد: یک هیئت تجاری از کشور عراق شامل بازرگانان خارج از کشور در زمینه‌های مختلف چهارشنبه هفته جاری برای بازدید از نمایشگاه و عقد قرارداد برای همکاری بیشتر وارد آمل می‌شوند.

حسین‌زاده با اعلام اینکه مرکز دائمی نمایشگاه‌های آمل تاکنون میزبان نمایشگاه‌های مختلفی بوده که آخرین نمایشگاه آن به عرضه گل و گیاه توسط تولیدکنندگان کشور باز می‌گردد.

وی اظهار کرد: این نمایشگاه دائمی با مساحت 4 هزار مترمربع دارای یک هزار و 300 متر فضای مفید نمایشگاهی بوده که می‌توان در آن 165غرفه 12 متری ایجاد کرد.

حسین‌زاده با اشاره به هزینه 6 میلیارد ریالی راه‌اندازی این فضای نمایشگاهی، گفت: شهرستان آمل یکی از شهرهای شاخص در عرصه صنعت و تولید است که وجود یک مرکز دائمی نمایشگاهی در آن احساس می‌شد.