رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در قائم‌شهر افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در قائم‌شهر افتتاح شد

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در قائم‌شهر افتتاح شد.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در قائم‌شهر افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، عصر امروز سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان با حضور رئیس، نایب‌رئیس و جمعی از اعضای سازمان نظام مهندسی استان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مازندران، افتتاح شد.

مسئول سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در گفت‌وگو با فارس گفت: در این مجموعه که در مساحتی بیش از 7 هزار و 500 مترمربع قرار دارد، 105 واحد تولیدی و بازرگانی از استان‌های تهران، مازندران، خراسان‌رضوی، اصفهان، آذربایجان‌شرقی، البرز، گلستان و اردبیل، آخرین تولیدات و فناوری‌های خود را به نمایش گذاشتند.

مسلم نوروزی اظهار کرد: این آثار در زمینه‌های صنایع و تاسیسات ساختمانی، پکیج و رادیاتور، لوله و اتصالات، درب و پنجره، سنگ و نما، کلید و پریز، پارکت و کاغذ دیواری و ... است.

وی با بیان اینکه صنعت ساختمان یکی از مهم‌ترین پایه‌های اقتصادی کشور است، افزود: هر روز شاهد پیشرفت‌های اساسی در نوآوری، تکنولوژی و خدمات فنی و مهندسی در این صنعت هستیم، لذا برپایی نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی توانسته است جایگاه مناسب و ایده‌آلی را برای آشنایی و تبادل تجربیات بین مصرف‌کنندگان، تولیدکنندگان و دست‌اندرکاران صنعت ساختمان ایجاد کند.

مسئول سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در پایان با اشاره به ضرورت برپایی چنین نمایشگاه‎هایی، گفت: ارائه تازه‌ترین فناوری‌های روز جهان، گسترش تعاملات بازرگانی و ایجاد فرصتی برای عقد قراردادهای بی‌واسطه از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.