سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

نمایشگاه ایران با محوریت محصولات مازندران دراقلیم کردستان عراق برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه ایران با محوریت محصولات مازندران دراقلیم کردستان عراق برگزار می شود

غلامرضا عشریه دوشنبه شب در گفت گو با خبرنگاران افزود: این نمایشگاه اقتصادی از 31اردیبهشت تا سوم خرداد ماه سال آینده برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در برپایی نمایشگاه محصولات تولیدات مازندران ،استانداری ،سازمان صنعت ،معدن و تجارت مازندران و کنسولگری جمهوری اسلامی در سلیمانیه همکاری دارند ، ادامه داد: گشایش این نمایشگاه باعث توسعه روابط سیاسی و اقتصادی ، معرفی توانمندی های کالاهای صادراتی و فرصت های سرمایه گذاری جمهوری اسلامی ایران و گسترش سهم بازار کالا و خدمات صادراتی فعالان اقتصادی کشور می شود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه بامحوریت شناساندن توانمندی های اقتصادی مازندران برگزار می شود، افزود: در این نمایشگاه شرکت هایی در بخش های کشاورزی، صنعت و معدن، صنایع غذایی و منسوجات توانمندی ها و دستاوردهای خود را برای شناساندن ظرفیت های تولیدی وتجاری مازندران و بازاریابی به معرض نمایش می گذارند.

عشریه گفت: همکاری ایران با اقلیم کردستان عراق در زمینه های صنعتی، معدنی ، امور درمانی، نفت ، گاز و پتروشیمی ، گردشگری ، بازرگانی ، کشاورزی ، خدمات فنی و مهندسی ، شیلات ، طیور ، صنایع دستی و دانش بنیان است.