جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

نمایشگاه آثار نقاشی هنرمندان چالوس افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه آثار نقاشی هنرمندان چالوس افتتاح شد

نمایشگاه آثار هنرجویان مؤسسه فرهنگی هنری "خانه هنر" چالوس با حضور فرماندار و دیگر مسؤولان این شهرستان افتتاح شد.

نمایشگاه آثار نقاشی هنرمندان چالوس افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، محمدناصر زندی در مراسم افتتاح نمایشگاه آثار هنرجویان مؤسسه فرهنگی هنری "خانه هنر" چالوس با اشاره به اینکه کار هنری نیاز به عشق و علاقه دارد، اظهار کرد: در کار هنری نمی‌توان مسائل اقتصادی را مورد توجه قرار داد چرا که هنر زائیده عشق و علاقه وجود درونی انسان است.

وی افزود: هنرمندان خلاق و آینده‌دار زیادی در چالوس داریم و این ظرفیت ارزشمند و قابل اتکایی در حوزه فرهنگی و هنری است و باید از این استعدادهای جوان حمایت کرد تا بتوانند به‌رشد و ترقی لازم برسند.

فرماندار چالوس درباره ایجاد و راه‌اندازی نگارخانه از سوی مؤسسه "خانه هنر" چالوس، تصریح کرد: این یک اقدام فرهنگی و هنری قابل تحسین است و داشتن چنین نگارخانه‌ای از نیازهای اصلی برای ارائه آثار هنرمندان پر تلاش چالوسی است و سبب افزایش انگیزه برای ادامه فعالیت‌های هنری هنرمندان جوان می‌شود.

مدیر مؤسسه "خانه هنر" چالوس نیز با قدردانی از حمایت‌های مسؤولان در برپایی این نگارخانه اظهار کرد: این نگارخانه در راستای کمک به‌حوزه فرهنگ و هنر چالوس به منظور ارائه آثار هنرمندان خلاق و زحمت‌کشی است که همواره خالق آثار هنری فاخر و زیبایی هستند تا بتوانند آن را در معرض نمایش عموم قرار دهند.

حمیدرضا محققی با قدردانی از عباس اسحاقی از اساتید موسسه " خانه هنر" چالوس که در حوزه آموزش هنرجویان جوان تلاش فراوانی کشید، افزود: از این پس هنرمندان چالوسی و حتی شهرهای اطراف می‌توانند برای ارائه و نمایش آثار هنری خود در این گالری با خاطری آسوده و با زمان‌بندی‌های بسیار مناسب اقدام کنند و محدودیتی در این حوزه وجود ندارد.

وی در پایان با بیان اینکه در نمایشگاه آثار هنرجویان موسسه فرهنگی هنری "خانه هنر" چالوس 35 اثر در معرض دید عموم قرار دارد، گفت: این نمایشگاه از 28 تیر ماه تا اول مرداد ماه به‌مدت 5 روز و همه روزه از ساعت 10 صبح تا 13 و عصرها نیز از ساعت 16 تا 20 برای بازدید عموم علاقه‌مندان دایر است.