جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

نماز عید فطر در 350 بقعه متبرکه مازندران اقامه می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز عید فطر در 350 بقعه متبرکه مازندران اقامه می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: همزمان با فرارسیدن ماه شوال نماز عید سعید فطر در 350 امامزاده و بقعه متبرکه استان اقامه می‌شود.

نماز عید فطر در 350 بقعه متبرکه مازندران اقامه می‌شود

حجت‌الاسلام ستار علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به نزدیکی عید فطر، اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن ماه شوال نماز عید سعید فطر در 350 امامزاده و بقعه متبرکه استان اقامه می‌شود.

وی با بیان اینکه امامزادگان و بقاع متبرکه مجری طرح ضیافت الهی میزبان نمازگزاران عید فطر هستند، افزود: از امروز مقدمات برگزاری نماز عید فطر در بقاع متبرکه استان در حال مهیا شدن است و امامزادگان شاخص استان چراغانی می‌شوند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران شکرگزاری از نعمت کسب معرفت و اخلاق را از فلسفه‌های عظمت عید فطر دانست و ادامه داد: مسلمانان در عید فطر توفیق غلبه بر نفس را جشن می‌گیرند.

این مسؤول با بیان اینکه با برگزاری نماز عید فطر طرح ضیافت الهی در مازندران به کار خود پایان می‌دهد، تصریح کرد: استقبال خوبی از سوی روزه‌داران از طرح ضیافت الهی به‌عمل آمد و برنامه‌های آن هدفمند برگزار شد.

علیزاده از توزیع 2 هزار و 500 سبد کالا بین نیازمندان مازندرانی خبر داد و گفت: سبد کالا در ماه مبارک رمضان با هدف اجرای امینانه نیت واقف و از محل عواید موقوفات با مشارکت کمیته امداد بین نیازمندان توزیع شد.