جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

نقض توافقات هسته‌ای سبب خدشه‌دارشدن آمریکا می‌شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نقض توافقات هسته‌ای سبب خدشه‌دارشدن آمریکا می‌شود

نقض توافقات هسته‌ای سبب خدشه‌دارشدن آمریکا می‌شود


امام جمعه بابل با اشاره به اینکه آمریکا بیشتر از ایران به توافق هسته‌ای نیازمند است، گفت: نقض توافقات هسته‌ای سبب آبروریزی و خدشه‌دارشدن آمریکا می‌شود.

نقض توافقات هسته‌ای سبب خدشه‌دارشدن آمریکا می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از بابل، حجت‌الاسلام حسن روحانی امروز در خطبه‌های نماز جمعه بابل با تبریک سوم شعبان، ولادت با سعادت امام حسین (ع) اظهار کرد: با توجه به اینکه در آستانه موالید ائمه معصومان هستیم باید به فرهنگ ولایت و شناخت این شخصیت‌های برجسته توجه ویژه شود.

وی معرفت به سیدالشهدا را مورد توجه قرار داد و افزود: خداوند به برکت ولادت و ولایت امام حسین (ع) بر ما منت گذاشت تا معرفت عمیق‌تری پیدا کنیم.

امام جمعه بابل به ایام جشن و سرور ماه شعبان اشاره کرد و بیان داشت: برخی افراد به بهانه جشن و عروسی خط قرمزها را می‌شکنند و شاهد برخی امور حرام در این مسایل هستیم، برخی‌ها به بهانه عروسی صدای ساز و آواز حرام را در محلات منتشر کرده و سبب مزاحمت مردم می‌شوند.

روحانی تصریح کرد: این افسارگسیختگی و حریم‌شکنی باید مورد توجه قرار گیرد و پایگاه بسیج و نیروی انتظامی نباید نسبت به این مسائل بی‌تفاوت باشد.

وی با بیان اینکه از صحنه‌های ناگواری که امروز در محافل مختلف در حال گسترش است رقص‌های مختلف و وجود مشروبات الکلی است، خاطرنشان کرد: در برخی اماکن این امر در حال نهادینه شدن است و این رسوایی عجیبی است که باید نسبت به این موضوع توجه و برخورد شود.

روحانی مذاکرات هسته‌ای را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: مذاکرات هسته‌ای با روندی که پیدا کرده و با نزدیک شدن به 10 تیرماه، واکنش‌های متعددی را در این باره شاهد هستیم.

وی ادامه داد: برخی‌ها در این توافقات سنگ‌اندازی کرده و برخی‌ها به‌دنبال امتیازات بیشتر هستند به‌ویژه مقامات آمریکایی در حال دبه کردن در مسایلی هستند که قبلا متعهد به انجام آن شده بودند.

امام جمعه بابل تصریح کرد: به گفته شخصیت‌های آمریکایی و غربی، آمریکا بیشتر از ایران نیازمند توافق هسته‌ای است اما نقض توافقات و دبه کردن در این مسایل به چه دلیل انجام می‌شود.

روحانی در پایان گفت: جمهوری اسلامی کشوری نیست که تسلیم شود و آمریکا این آرزو را به گور خواهد برد و مطمئن باشند نقض توافقات سبب آبروریزی و خدشه در آمریکا می‌شود.