جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

نقش شهدا در استمرار انقلاب بی‌بدیل بود - نمایش محتوای خبر

 

 

نقش شهدا در استمرار انقلاب بی‌بدیل بود

به گزارش خبرگزاری فارس از نکا، حجت‌الاسلام محمدباقر محمدی‌لایینی شب گذشته در یادواره 6 تن از شهدای نداف خیل و درزی‌محله نکا گفت: ولایت‌مداری مهم‌ترین شاخصه زندگی شهدا بود بنابراین همه ما باید با تبعیت از شهدا در راه ولایت جان بر کف بوده و همواره آماده جانفشانی باشیم.

وی ادامه داد: شهدا از جان خود گذشتند تا ما در آزادی و استقلال همه جانبه زندگی کنیم و ما باید قدر لحظه لحظه زندگی خود را بدانیم و در ادامه راه شهدا و نهادینه کردن فرهنگ شهید و شهادت در جامعه تلاش کنیم.

محمدی‌لایینی تصریح کرد: شهدا تکلیف خود در حفاظت از کیان ایران اسلامی را با بصیرت انجام دادند و اکنون وظیفه ما است تا با عمل به وصایا و سفارش‌های شهدا راه با برکت‌شان را با ولایتمداری ادامه دهیم.

امام جمعه نکا با اشاره به توطئه‌های اخیر دشمنان در رابطه با انرژی هسته‌ای گفت: مردم ما امسال با حضور حماسی و پررنگ خود در راهپیمایی 22 بهمن انزجار از استکبار و ایادی کفر را به رخ جهانیان می‌کشانند.

وی گفت: استقلال، آزادی و شکل‌گیری نظام اسلامی از جمله دستاوردهای مهم انقلاب است که باید با چنگ و دندان آن را حفظ کنیم.

محمدی‌لایینی افزود: حضور ملت ما در همه عرصه‌های مختلف نظام بی‌بدیل است و در این دوره حساس نیز مردم باید با زمان‌شناسی و حضور گسترده توطئه دشمنان را نقش بر آب کنند.

وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی قبل از انقلاب گرفتار شیاطین بود، خاطرنشان کرد: ملت ما در طول قبل از انقلاب از هر نوع وابسته به ایادی کفر و شیطان بودند اما با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، استقلال همه جانبه خود را مدیون امام راحل، شهدا و رهبری و دفاع جانانه مردم هستند.

امام جمعه نکا گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن «نه» بزرگ به استکبار است و مردم ولایتمداری همه جانبه خود را به رخ جهانیان خواهند کشید.

محمدی‌لایینی با بزرگداشت سالروز وفات جانسوز حضرت فاطمه معصومه (س) افزود: فاطمه معصومه (س) در بین امامزادگان تنها کسی است که پاداش زیارت تربت ایشان بهشت است.

وی اظهار کرد: این بانوی بزرگوار سرچشمه فضایل و کمالات معنوی است و وجود ایشان در قم مایه برکت برای ایران اسلامی و جامعه تشیع است.