جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

نقش رسانه های جمعی در توسعه و پیشرفت کشور بی بدیل است - نمایش محتوای خبر

 

 

نقش رسانه های جمعی در توسعه و پیشرفت کشور بی بدیل است


آیت الله ˈ نورالله طبرسی ˈ و ˈ سیدعلی اکبر طاهایی ˈ روز سه شنبه در پیام مشترکی به مناسبت روز خبرنگار نوشتند: خبرنگاران به عنوان قاصدان و راویانی که بی قرار بر مدار رویدادها می کاوند تا جریان زنده اطلاعات را با شجاعت، صداقت و صراحت در جامعه به گردش درآورند، شایسته اکرام و تجلیل هستند.

آنان افزودند: خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسوولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند، آنان وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند و همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای ، مرهون تلاش های شبانه روزی این قشر از جامعه است.

مسوولان ارشد مازندران در این پیام مشترک نوشتند: هفدهم مرداد ماه هر سال بهانه ای است برای تقدیر از انسان هایی که عاشقانه در عرصه اطلاع رسانی، هنرنمایی می کنند، تا ضمن تنویر افکار عمومی، چراغ روشنی برای تصمیم گیری های صحیح مدیریتی در جامعه باشند.

آنان اضافه کردند: امروز که ملت مومن و حماسه ساز ایران اسلامی، حماسه عظیم سیاسی را در انتخابات 24 خرداد رقم زدند و دولتی انقلابی و مردمی با آرای مقدس مردم دوران طلایی خدمت را در کشور آغاز نموده است، از اصحاب رسانه و قلم انتظار می رود در کنار نقد سازنده و منصفانه ، زمینه خدمت به مردم و موفقیت دولت یازدهم در تمام زمینه ها را فراهم کنند و همراهی و همدلی صمیمانه ای با دولت جناب آقای دکتر روحانی و خادمان ملت در استان مازندران داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در مازندران و استاندار این استان نوشتند: اینجانبان ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار، روز رعایت حریم قلم و اندیشه، با یاد و نام شهیدان اهل قلم، شهید آوینی ، صارمی و شهدای خبرنگار این استان، از خداوند متعال توفیق روز افزون این قشر زحمتکش جامعه بویژه خبرنگاران خستگی ناپذیر استان مازندران را مسالت داریم.