جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

نقش بی بدیل رهبری، فرهنگ عاشورایی و پشتیبانی مردم عامل پیروزی انقلاب بود - نمایش محتوای خبر

 

 

نقش بی بدیل رهبری، فرهنگ عاشورایی و پشتیبانی مردم عامل پیروزی انقلاب بود

یکی از وظایف مهم آحاد مردم حفاظت از دستاوردهای انقلاب است.به گزارش خبرنگار ایرنا ،رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران روز چهارشنبه در جلسه اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران به برنامه ریزی برای دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: از بدو پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تا کنون استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا قصد سرکوب انقلاب و نیز تفرقه و تشنج بین مردم و مسوولان نظام را داشتند، اما به فضل الهی همه توطئه های دشمنان نقش برآب شد.

وی از انقلاب اسلامی به عنوان کشوری قدرتمند و با صلابت یاد کرد و اظهارداشت: امروز حاکمیت اسلامی در واقع از قدرت بازدارندگی، دفاعی، نظامی و پشتوانه مردمی بالایی برخوردار است.

رییس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی مازندران به موضوع مذاکره در باره پرونده هسته ای کشورمان در ژنو اشاره کرد و گفت: مذاکره، پیگیری مساله هسته ای و رفع تحریم ها با رعایت دقت در حفظ مصالح و منافع ملی با دولت است که باید با نظر رهبری یعنی توجه به ترفندهای دشمن و نرمش قهرمانانه باشد.

وی با بیان اینکه سیاست های کلی نظام اسلامی بر عهده رهبر معظم انقلاب اسلامی است، افزود: خدا را شاکر هستیم که تیم مذاکره کننده به نمایندگی از ایران در نشست ژنو توفیقات خوبی کسب کرد.

یوسف پور همچنین به برنامه ریزی در خصوص مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی استان اشاره کرد و اظهار داشت: امسال برای هر چه بهتر برگزاری مراسم دهه فجر 25 کمیته فنی و تخصصی از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران تشکیل شد.

وی افزود: این کمیته ها شامل ایثارگران، اصناف، بسیج، فرهنگیان، دانش آموزی و دانشجویی و اساتید، طلاب، ورزش و جوانان، تزئینات و تبلیغات، اطلاع رسانی و ارتباطات، بانوان، خدماتی و پشتیبانی، بهداشتی، فرهنگی و هنری، سیاسی و اجتماعی است.

او ادامه داد: دهه فجر امسال با شعار پیشرفت و عدالت در سایه حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از روز 12 بهمن ماه همزمان با سالروز بازگشت حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی آغاز می شود و روز 22 بهمن ماه مصادف با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با راهپیمایی مردمی پایان می یابد.