جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

نفس گرم - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نفس گرم

Loading the player...

برخی از عواملی که در تهیه و تولید این سریال همکاری دارند عبارتند از: کارگردان: محمدمهدی‌عسگرپور، مجری‌طرح: موسسه سینمایی سیمای مهر، مشاور تهیه و مدیرتولید: مرتضی متولی، نویسندگان: محمد مهدی عسگر‌پور طلامعتضدی، دستیاریک کارگردان ومدیربرنامه ریزی: لیلارنگرزان، برنامه ریز: سیدجوادحسینی، دستیار نویسنده: بنفشه صادقی، دستیاران کارگردان: جعفرنامنی وپیمان خانلقی، منشی صحنه: مرجان تاجیک، مدیرتصویربرداری: ناصرکاووسی، تصویربردار: سعیدبراتی، طراح گریم: مجیداسکندری، صدابردار: کامران کیان ارثی.

نفس گرم مجموعه ای تلویزیونی  به تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی می باشد که براساس فیلمنامه مشترکی از عسگر‌پور و طلا معتضدی در 30 قسمت تولید شده است.
«نفس گرم» دارای مضمونی اجتماعی است و داستان حول محور زندگی زنی می‌انسال به نام «ملیحه» روایت می‌شود.
نفس گرم، سریال مشکلات زنانه است. مشکلاتی که شکل‌های مختلفی دارند. داستان اصلی گریبان ملیحه را گرفته و ناهید به همراه «مونس»(رویا تیموریان) زنانی هستند که در این مشکلات مؤثرند. داستان ِفرعیِ نخستین که همزمان روایت می‌شود، ماجرای مشکلات زنی است به نام «فروغ» با بازی «نیلوفر خوش‌خلق» که همسرش را ازدست‌داده و تلاش می‌کند تا خانواده‌اش را مستقل از بردار شوهر و پدرشوهرش در یک‌خانه گرد هم آورده و اداره کند. او در این مسیر با بدقلقی‌های پسرش و سنگ‌اندازی‌های برادرشوهرش روبروست.
دومین داستانِ فرعی هم یک‌جورهایی رمانتیک است و قرار است ناظر بر روابط «اسماعیل» با بازی «حامد کمیلی» و پرستار پدرش با بازی «لیندا کیانی» باشد. این سه داستان موضوعات مهم‌ سریال هستند.
 

سال تولید: 95