سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

نفرات برتر پومسه بانوان در محمودآباد به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

نفرات برتر پومسه بانوان در محمودآباد به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند

نایب رئیس امور بانوان هیأت تکواندوی مازندران از انتخاب نفرات برتر مسابقات پومسه بانوان در محمودآباد خبر داد.

نفرات برتر پومسه بانوان در محمودآباد به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند

مریم کیومرثی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، از انتخاب نفرات برتر مسابقات پومسه بانوان در محمودآباد خبر داد و با اشاره به رقابت نزدیک تکواندوکاران، گفت: مسابقات پومسه انتخابی تیم منتخب مازندران که در سالن توکلی محمودآباد برگزار شد، با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

وی با اشاره به رقابت پومسه‌کاران در رده‌های مختلف سنی، افزود: در رده سنی زیر 12 سال ثنا علی‌نیا از قائم‌شهر، 12 تا 14 سال نیز یگانه اسدی از ساری و نیکو امیری از چالوس در رده سنی 15 تا 17 سال موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.

نایب‌ رئیس امور بانوان هیأت تکواندوی مازندران از معرفی آتنا رمضانی از قائم‌شهر در رده سنی 18 تا 30 سال، بین رده سنی 31 تا 40 سال عادله یزدانی و در رده سنی 41 تا 50 سال نیز کبری قنبرزاده موفق به کسب مقام اولی شدند.

کیومرثی درباره نفرات برتر زیر 14 سال این مسابقات، بیان کرد: در این رده سنی صبا علی‌نیا از قائم‌شهر، روژان سلطان‌مرادی و ترنم بحری از چالوس نیز به ترتیب اول تا سوم شدند.

وی در پایان برگزاری مسابقات در رده مختلف سنی در بین بانوان برای کشف استعداد و نخبه را خوب ارزیابی کرد و یادآور شد: تمام سعی و تلاش هیأت برای بروز استعداد تکواندو در بین نوجوانان و جوانان برگزاری مسابقات در شهرهای مختلف استان است.